Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz Dracula #239 üzenetére

    Szia!

    Fontos tudni, hogy nem mindegy szeretnéd használni. Kicsit olvass vissza, ott vannak a lényeges kérdések.

    A bolt ahol nézed. Szerinted megbízható? Én nem ismerem, azaz ismerem, de messzire kerülöm, valaki írjon valami jót róla helyettem. A mosógép esetében, mivel a legmegbízhatóbbak is meghibásodnak, fontos, hogy ki vállalja a garanciát és hogyan. Persze van jó megoldás utólagosan is (: Viszont itt nem adják olcsóbban a dolgokat, akkor mi értelme kockáztatni?

    Az LG az nagyon jó, de én inkább az f12b9QD1 modellt ajánlom. Tud mindent, amit kell, kényelmes kezelni és az ára sem vészes. A directdrive és az inverter most már jó technológia. Az inverter mindig is az volt, mostanra a DirectDrive-val sincs baj, csak nagyon nem szabad túlterhelni!

    A samsungot és az ecobubblet felejtsd el. Az ecobubble azt csinálná, hogy a mosószert előre bekeveri a vízzel, kis levegőt ad hozzá, hogy buborékos legyen a víz, merthogy majd így jobban a szövetbe megy. Lehet, hogy igen, de a vakítás része nagyobb, mint a gyakorlati haszna. Inkább az ajtórögzítő fül legyen fémből, ennek kézzelfeogható gyakorlati haszna van. itt jön a képbe az Electrolux.

    Electrolux EWS 1277 FDW szuper gép. Nem olcsó, de ennél feljebb csak az van, ami 8 kg töltetet bír, nagy családnak vagy amelyikbe lehet kötni melegvizes csatlakozást is.

    Én a helyedben az általam ajánlott LG és az electrolux közül választanék, szimpátia alapján. Venni az LG-t az edigitálból, ők a hivatalos partner, az electroluxot pedig a márkaboltból.

Új hozzászólás Aktív témák