Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kokzor #8 üzenetére

    Köszi srácok, 9 óra előtt már ott volt a Try gomb és ment a letöltés. :R

    Amúgy nem rossz a játék...bár annyira OP-k a hősök, hogy az már-már túlzás. Mikor próbálgattam őket a gyakorlópályán, mindig mondtam, hogy na ez milyen faxa, aztán jött a következő és még erősebb lövése volt pl. vagy még jobb volt valamiben. Rengeteg hős van, mindet ki sem tudtam próbálni. Úgy a felét próbáltam szerintem.

    Utána mentem pár kört a Bastionnal és az állványos gépfegyverrel nagyon kentem, mindig TOP player lettem szinte. Aztán rájöttem, hogy az AI ellen játszottunk valódi játékosokkal, mert Easy AI-t írt ki a meccs elején. Aztán kiléptem, hogy keresek automatikusan meccset és toltam tovább a Bastionnal. Volt 1-2 jó köröm, de aztán valamelyiknek az elején a spawnnál állandóan kiszedett a nyilas. Aztán jött a másik pálya, az ott nyertünk, elfoglaltuk a pontot. A következőnél mi támadtunk és a mozgó autót kellett kísérni, na ott a spawnnál beragadtunk szinte és a shotgunos meg a dupla pisztolyos mindig kilőtt. Konkrétan azt csinálták, hogy elbújok a fal mögé, kibújok, elbújok, kibújok. Szerintem néhány hős egyszerűen túl OP...

    Nem lehet ennyi karaktert elég jól balanszolni, hogy ne egy oldalú legyen a meccs (tudom a Dicenak 4 osztállyal sem megy ez, de ez most mellékes).

    De hangsúlyozom, hogy amúgy nem rossz a játék, szépen fut FHD mediumon(60-70 FPS ami leesik néha 45-ig) a laptopom GTX 950m i5-6200U kombóján(végre egy játék, aminek nem kell bika hardver). Olyan érzésem van kicsit, mintha az Apex Legendset áthoznák egy arena shooterbe és megnégyszereznék a hősök meg a képességek számát.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák