Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz BeZol #6 üzenetére

    Furcsa játék az Overwatch. Durván 8-10 órát tolhattam vele, de nem érzem a késztetést rá valahogy, hogy folytassam. Rossznak nem mondanám, de ez valahogy nem az én műfajom. Tényleg kevés kicsit a tartalom, 4 (3,5?) játékmód, egy-egy hős szintén kevés képességgel/fegyverrel rendelkezik, így könnyen unalmassá válik (vegyük Reapert pl., egyetlen fegyver, a játékmód pedig annyi vele, hogy a képességeivel bemegyünk az ellenfelek arcába - teleport/sérthetetlenség, esetleg mögéjük teleportálunk és onnan támadunk, vagy kattintunk egyet az ultira közöttük). Sokkal inkább függ a jó pickektől/pozícionálástól a siker, mint a reflexektől, célzástól. Solóban gyakorlatilag pont ezért értelmetlen a játék, mivel pont ez a lényeg veszik el (pickek, összehangolt csapatjáték, pozícionálás), duóban meg már annyi elég volt, hogy az egyikünk pickelt egy healert, a másik meg valami daragépet és ment a hent. Összeszokott team vs teamben biztos sokkal jobb. Emellett néhány pálya érzésem szerint nagyon kiegyensúlyozatlan, vegyük például Doradót, ahol kb. 7-8 vagy több game-ből egyszer nem láttam, hogy a támadó nyert volna, akármelyik oldalon is voltam, a védekező mészárszéket rendezett. Egy healer, Bastion, Torbjörn, egy sniper és egy támadó, aki magára vonja a figyelmét, vagy leszedi őket, ha mégsem figyelnek rá, és gg. Egyébként Bastion ellen jó pl. Genji is, odamegyünk elé, és bekapcsoljuk a hárítást, a játékosok 95%-a sikeresen kivégzi magát ellene. :D

  • kwzatz

    őstag

    válasz Rankerz #17 üzenetére

    "Az a 40/60 euró fog minket elszigetelni a ruszki , afk , vérpistike communytitól" Reménykedni szabad. ;]

Új hozzászólás Aktív témák