Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Danex #4 üzenetére

    Bennem is ez fogalmazódott meg. Jó-jó, de nem ér 40 Eurót, sőt, konkrétan 2 napnyi hentelés elég is volt belőle. Néha túl gyorsan van vége a meccseknek, és annyi időt várok meccs előtt és után, mint majdnem amennyit játszok, és ez nem tetszett (szerencsére ritka volt h ledaráltuk az enemyt, vagy minket daráltak be azonnal), viszont jó kis csapat alapú játék lesz ez, természetesen inkább csak haverokkal, mint ismeretlenekkel, ilyen szempontból talán egy cs:go ranked game kevésbé necces, de már az is irtó unalmas egyedül, annyi a kretén.
    Ettől függetlenül biztos sokan megveszik, mert gyorsan lemennek a meccsek, hamar ki lehet kapcsolódni, aki pedig komolyabban akarja tolni, az mehet rankedolni. A játék is jól futott, minden pöpec volt, nagyon-nagyon sokan fognak vele játszani, az tuti.

    Hard to master-hez kapcsolódóan én hiába játszottam az előre teleportálgatós csajszival, egyszerűen nekem nem nagyon ment, és csak a vége felé találkoztam olyanokkal, akik jól ki tudták használni (de még így is 2-3 tár kell egy 200 életes emberbe...), és tolták a bombát az arcunkba, majd teleportáltak vissza az időben. Ilyen szempontból a rakétás csajszi sokkal könnyebben játszható. Ha gáz van felrepül, ulti, és meghalt mindenki, ill. a harc hevében néha fel sem tűnik h valaki a falak mögül föléd repült és szed hátba.

    Ami nem tetszett, hogy az ágyútelepítős muki + a robot ami öngyógyít és sorozatlövővé alakul, egy ilyen kombóval egy meccset sem hoztak le ellenünk, mikor védekezni kellett. Tény, hogy kijátszható, na de ahhoz komolyabb csapatmunka kell. A healelés is elég durván segít, csak nem tudom kit visz rá a lélek, hogy azzal tolja, mert nekem nem volt bejövős. A tankolást 2xer próbáltam, egyszer sem volt heal mögöttem, na az úgy szintén halott dolog.

Új hozzászólás Aktív témák