Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    "hogy igazán jók legyünk, ahhoz hosszas gyakorlás szükséges"

    Na persze! :DDD Elég megvárni míg betölt az ulti és hipp-hopp minden hülye hirtelen pro lesz. :)

    Ez a Blizzard első játéka ami nem “easy to play, hard to master”.

    De megveszem, és majd kiderül mennyire lehet kitolni sok gyakorlással, tudással a playerek közti különbséget.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz oriic #2 üzenetére

    Ahhoz kell kb 10 óra játék. Onnantól azért csak tudja minden karinak az ultiját mindenki. Az még nem az út "hard to master"-hez. Szerintem itt egy idő után csak a szituációs gyakorlatokban lehet fejlődni. Egy idő után annyi meccstapasztalattal fog rendelkezni egy játékos, hogy nem tudják meglepni.

    Egyáltalán nincs meg benne az ami a Diablo, Starcraft, WoW-ban igen.

    De ezt csak rövid beta után írom (lvl18-on fejeztem be talán tegnap).
    Szóval nem végső konklúzió, csak pillanatnyi vélemény.

    Kíváncsi leszek, hogy a Competitive módba belenyulnak e a balance-ba, vagy csak alátesznek egy ranked rendszert.

    És hogy Bastion mikor lesz nerfelve. (Róla a topikba leírtam a nyomdafestéket nem tűrő véleményemet) :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lofagi #9 üzenetére

    Ezért írtam, hogy a Blizzard-hoz képest ez egyáltalán nem az a megszokott "easy to play, hard to master” típusú játék. Szóval igen nincs akkora mélysége. Ezért akarom megvenni, hogy kiderüljön ez mennyire baj? Mert pár nap után kicsit csalódott vagyok. De mégis megfogott a játék valamivel (nem tudom mivel :D)

    Counter pickelni nem nagy tudomány. Dota 2-ben van 112 hős. Ott azért kicsit nagyobb súlya van a dolognak. :) És elég sokat Dotáztam. Nem hiszem, hogy sok időt fog felemészteni míg megtanulom, hogy mire mit kell pickelni és mérlegelni, hogy miért mennyit érdemes beáldozni.

    Minden mezei FPS-t kell tanulni valamennyire. Még egy CoD-ot is.

    "A különleges képességekkel csak az előnyödet növeled, ha megfelelően használod."
    Igen, de annyira erősek, hogy bárki tudja jól használni. Ezért hiába jó valaki nagyon, nagy az esély, hogy "bemákolják".

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #13 üzenetére

    Nincs mas a hónapban. Blizzhez képest csalódás, de az elmúlt két napban megfogott valami. Egyébként tök nagy hülyeség megvenni ezt nem tagadom, és nem is védem magam, sőt ilyen kijelentéseket után meg főleg.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák