Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    szerintem jópofa a cinemavision, anno nekem is volt dolby/dts logó a filmek előtt, de "meguntam"

    ha valaki mozifan, tényleg sokat hozzá tud tenni (de azt is értem, ha valaki mereszti a szemét a "reklámnézésre")

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Stauffenberg #20 üzenetére

    nincs olyan, hogy tévéélmény. ergo azt reprodukálni sem kell/lehet.

    azt is értem, hogy frusztrál, ha 40 percig nézel reklámot a moziban - az írás egyáltalán nem erről szólt, szóval érthetetlen az egész párhuzamod...

    (#21) _drk

    "Sosem kerestek még annyit a mozik és a stúdiók a jegybevételeken, mint 2016-ban, amihez nem ártott a Zsivány Egyes – Egy Star Wars történet sikere, amit csak két héttel az év vége előtt mutattak be, mégis a második legtöbb bevételt hozó film lett Amerikában."

    Mert a mozi haldoklik, nyilván. Vagy csak 2016 óta haldoklik. Vagy csak lusta voltam 4 másodpercnél többet guglizni.

    (#54) Kampó

    vip-ben se egyedül vagy, ott is van ám sokat pofázó gazdag kretén...

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Stauffenberg #55 üzenetére

    Vagy dughatsz guminőt is. Filléres tétel, nem kell vesződni, hogy neki is jólegyen, vacsi előtte, beszélgetni utána... időt is nyersz... csak a lecsupaszított ÉLMÉNY, tehát nemhogy UGYANAZ, de még JOBB is. Nem?

    (Természetesen a jó hang, kép és a kukorica is hozzátesz, hozzátehet a TELJES moziélményhez, de tetszik vagy sem, a mozibajáráskor a reklámok is a "csomag" részei, ergo egy tökéletes reprodukcióra törekvésben is megférhetnek.)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz KFORboy #115 üzenetére

    "tökéletes kép, 200hz-en röccenés mentesen, hogy a hangrendszer minden egyes aktív fala, a basszus, a magas, a közép azaz minden tökéletesen szóljon, a kijelző kalibrálása és némi optimalizált úlszaturálása,"

    paradoxon. tökéletes kép 200hz-en, túlszaturálva?

    "Nem akarsz esetleg egy rakat kriplit berángatni magadhoz akik végig ott mászkálnak, böfögnek, finganak, zörögnek-csörögnek, telefonoznak (persze kötelezően max fényerőn a vak sötétben) pofáznak melletted ?"

    kezdetnek nem rossz, ha baráti társasággal néz az ember filmet ;)
    zörögni ők is tudnak/szoktak, de az élményt mégis növelik... szóval részben jófelé keresgélsz, csak nagyon kifordítottad ;) (vagy mégis jobb egyedül filmet nézni, amikor tutira nincs "fingás"?)

    (#149) kemotox

    a szó amit keresel: abszurd
    viszont mivel az én apukám erősebb: megtehetem ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz KFORboy #156 üzenetére

    annyi marhaságot írtál, nem volt izzasztó párat kiragadni :D

    (#160) -Skylake-

    155-en nem értik a "lényeget" :)
    lehet, hogy "rossz" a reklám, de a mozi része, tetszik vagy sem.
    ha otthon 1:1 szeretnéd reprodukálni, amit a moziban kapsz, akkor reklámot is vetítesz, ennyi és nem több.

    (#163) Tibiajax

    az persze teljességgel elképzelhetetlen, hogy valaki csak egy dts logót tesz be és örül neki, hogy ezt is meg lehet csinálni (mert előtte esetleg nem is hallott ilyen lehetőségről, így számára informatív a kis leírás)

    reklám, reklám, reklám, reklám, reklám, reklám, --- beakadt nálatok a lemez....

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz _drk #170 üzenetére

    rádbízom, hogy 2018-ról találj cáfolatot, a korábbi jó eredmények ellenében ;)

    hogy a midrange filmek tünedeznek elfelé, az a mozit nem érdekli egyelőre/látszólag :)
    az max téged, a mozibajárót érdekelheti, aki nem az aktuális sw/marvel/blockbusterre ülne be... de a választék silányodása* nem ma kezdődött, a PG13-al régóta "beálltunk" az egyfélére (tinifilm)

    a mozi mindig is "rossz" volt, a különbség annyi, hogy mára otthon lehet jobb ('93-ban a kis színestv és esetleg a vhs magnó volt az alternatíva)

    streamingben a jövő?
    magyarként eleve cumi van, de még ha el is tekintek attól, hogy netflixen 0 db feliratos filmet találok, szívás h a mobilom nem támogatott az app által, a mobilböngészős verza nincs/szívás, a desktopomon dettó ugyanez van (chrome alatt, edge-el ELVBŐL nem kezdek), az okostévém meg vagy naprakész, vagy nem hogy menjen a netflix.... tudom, vegyek újat, mindenből. aztán amikor végre megy a film, szembesüljek vele, hogy bizonyos "kedvenceim" csak a primen elérhető, és/vagy a hbogo-n. majd miután minden studio levonult a saját app-jába, saját feltételekkel, árazással, szívással, végre élvezhetem a kényelmet, a jövőt, ami a streaming :D ühüm. jó szórakozást kívánok neked hozzá, én lehet inkább maradnék a reklámoskodinál, akár ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz _drk #180 üzenetére

    az összbevételek rekordot döntöttek - ergo mondhatjuk, hogy a mozi él és virul ;)

    hogy te, én, stb szomoruak vagyunk a filmkínálattól, az a mi bajunk. amikor én jártam aktívan moziba, akkor apám volt szomorú.... ;)

    (solo szerintem is jobb, mint a last jedi, de a disney megérdemelte a pofont. kár, h ezzel a további spinoffokat bukjuk :( )

    tudom, hogy magyarország kis piac, ettől még én itt élek, a saját szempontomból értékelem a streaminget
    illetve a szegmentálódás a "nyugatiakat" is érinti, az már jelentősebb árny a streaming jövőjét tekintve ;)

    (#185) kemotox

    "És te újra és újra leírod ezt. Nem hasonlít a két szitu szerinted?"

    mivel képtelenek vagytok megérteni, mit tegyen? mondjuk rátok is hagyhatná..... egen.
    vagy! ti is beláthatnátok, hogy hülyeség EGY dolgot kiragadni a blogbejegyzésből... janeeem, arról szó se lehet, hiszen akkor az egész érvrendszeretek összedől :DDD

    (#196) Hieronymus

    az élmény nem csak pozitív lehet... ha úgy jobban tetszik, a mozifeeling amit itt megpróbálunk megfogni ;)
    reprodukálni mindazt, amit a moziban kapsz, a teljes "csomagot"
    aki kellően perverz, az még a fingszagot is produkálhatja, ha úgy tetszik.... DE semmi sem kötelező, a cikk is a LEHETŐSÉGEKET mutatja csak be (a fingszagot nem említi, arról írj te bejegyzést, ha gondolod)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    csúcson a "haldokló" mozi:

    https://sg.hu/cikkek/film/134101/minden-idok-legsikeresebb-mozis-eve-lehet-a-2018-as

    "Nagyon jó előjelekkel várja Hollywood az év végi mozis hajrát, hiszen jelenleg a 2018-as évben a mozifilmek Amerikában 10,68 milliárd dolláros bevételt hoztak, s ez 11%-kal meghaladja a tavaly év bevételeit, melyet a Hálaadás után regisztráltak. Mi több, jelenleg a minden idők legmagasabb bevételét szállító 2016-os év előtt jár az idei, mégpedig 6,4%-kal. Ha a lendület kitart, akkor tehát a 2018-as lehet minden idők legtöbb bevételt hozó éve odaát.

    Fontos azonban megjegyezni, hogy tavaly és tavalyelőtt egy-egy Star Wars-film dobta meg nagyon az év végi bevételeket, idén pedig bárhogy is nézzük, hasonló kaliberű premiert nem találunk. Persze az Aquaman esetében előfordulhat, hogy nagyot szakít Hollywood, de az az igazság, hogy jelenleg azt sem látni, hogy még mely alkotások arathatnak kirobbanó sikert fű alatt."

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák