Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz _drk #180 üzenetére

    az összbevételek rekordot döntöttek - ergo mondhatjuk, hogy a mozi él és virul ;)

    hogy te, én, stb szomoruak vagyunk a filmkínálattól, az a mi bajunk. amikor én jártam aktívan moziba, akkor apám volt szomorú.... ;)

    (solo szerintem is jobb, mint a last jedi, de a disney megérdemelte a pofont. kár, h ezzel a további spinoffokat bukjuk :( )

    tudom, hogy magyarország kis piac, ettől még én itt élek, a saját szempontomból értékelem a streaminget
    illetve a szegmentálódás a "nyugatiakat" is érinti, az már jelentősebb árny a streaming jövőjét tekintve ;)

    (#185) kemotox

    "És te újra és újra leírod ezt. Nem hasonlít a két szitu szerinted?"

    mivel képtelenek vagytok megérteni, mit tegyen? mondjuk rátok is hagyhatná..... egen.
    vagy! ti is beláthatnátok, hogy hülyeség EGY dolgot kiragadni a blogbejegyzésből... janeeem, arról szó se lehet, hiszen akkor az egész érvrendszeretek összedől :DDD

    (#196) Hieronymus

    az élmény nem csak pozitív lehet... ha úgy jobban tetszik, a mozifeeling amit itt megpróbálunk megfogni ;)
    reprodukálni mindazt, amit a moziban kapsz, a teljes "csomagot"
    aki kellően perverz, az még a fingszagot is produkálhatja, ha úgy tetszik.... DE semmi sem kötelező, a cikk is a LEHETŐSÉGEKET mutatja csak be (a fingszagot nem említi, arról írj te bejegyzést, ha gondolod)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák