Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    válasz Lenry #22 üzenetére

    Multi játék jó példa arra, hogy egy játékot lehet élvezni sztori nélkül, de azért valóban más. Viszont ebből is látszik, hogy lehet élvezni egy játékot sztori nélkül... mi hajt előre? A szórakozás...
    Heroes 3-nak sem mondtam, hogy nincs sztorija. Persze, hogy van és ahogy mondtam, a sztori különböző missziókhoz egy jó kiegészítés, de egyáltalán nem fontos. Én anno nem is értettem semmit amikor 10 évesen játszottam, mert nem tudtam angolul, mégis nagyon élveztem.
    Sok MMO-nak van nagyon jó sztorija, de tapasztalatból mondom h mindenki átlépteti a story quest leírásokat, mert nem azért játszik... De ezt most hagyjuk, mert az MMO is más.

    Nem mondtam, hogy hidegen hagy a történet, csak mellékesnek érzem. Manapság a "játékmenet-történetvezetés balansz" nagyon a történet felé hajlik és ezt sajnálom. Meg persze a történetvezetés mellé jön a jó sok scriptelt jelenet vagy átvezető videó. Játszani szeretnék és nem filmet nézni, nem véletlenül terjedt el az interaktív mozi fogalom pár játéknál.

Új hozzászólás Aktív témák