Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz h-yle #5 üzenetére

    Ez igen rossz felsorolás volt, mert egyrészt az exkluzívok nincsenek PC-re, tehát fogalmunk sincs (neked sem, nekem sem), hogy futnának, másrészt a Force Unleashed II-t pedig kifejezetten tudom, hogy egy 8800GT és egy 3200-as C2D társaságában még jobban is fut (több FPS-el, mindent maxra állítva), mint a konzolos verzió (ugyanis kipróbáltam mindkettőn). És nem nevezném a gépemet mai csúcs PC-nek.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • Morden24

    nagyúr

    válasz h-yle #30 üzenetére

    Én asszem elvagyok a mostani generációval, a grafika részemről másodlagos ameddig jönnek ki olyan címek, amik érdekelnek.

    A váltásnál részemről majd azon fog múlni a dolog, hogy mekkora lesz a szoftveres, hardveres ill. szolgáltatásbeli átjárhatóság a két generáció között, de ez még nagyon a jövő zenéje :K

    (#33) Keldor papa: Tartok tőle, hogy a nyolcadik generációba már régen belefejlesztett mind az MS, mind a Sony, tehát nem hiszem, hogy már a mostani ugrás a cloud lenne.
    Egyébként nekem végülis tökmindegy, hogy mi van a gép burkolata alatt, viszont a felhővel nekem is az a bajom jelenleg, hogy nagyon durván röghöz kötné az embert, már ha egyáltalán van lehetősége jó szolgáltatást találni.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Dany007

    veterán

    válasz h-yle #40 üzenetére

    Én nemigazán szeretném ha ezt a cloud computing dolog nagyon erőltetnék az elkövetkező 10 évben...
    Ahogy másik is írták túl bizonytalan a net - meg az egész koncepció ahhoz, hogy mindent rábízzak egy 3. külső tőlem elszigetelt rendszerre.
    Vannak jó oldalai is, de ahhoz olyan stabilitás kell, mint amilyen most létezik az áramellátás területén. Értem ezalatt, hogy nálunk kb 4-5 évente megy el az áram, akkoris max 5 másodpercre, még vihar idején sem tovább.
    Majd az internet és az azt kiszolgáló hálózat (szerverek stb) ilyen szinten lesz + ugye a biztonság kérdése, akkor lehet róla szó. De szerintem ettől még mocskosul messze vagyunk (és itt nem feltétlen internetszolgáltatókra gondolok, hanem akár tartalomszolgáltatókra is).

  • Morden24

    nagyúr

    válasz h-yle #46 üzenetére

    Hát, mivel most nagyban nyitnak a casual réteg felé, az meg le fogja szarni, ha annyival jobb a gép, hogy ssd van benne, meg jobb a grafikája, ezért szerintem ezen kénytelenek lesznek változtatni.

    Pl. élből itt a Kinect, no meg a Move, és a rájuk épülő szoftverek. Na meg a Marketplace-ek is nagyra bővültek már, nem a 2000-es évek elején járunk. Szóval ilyen téren nagyon nagy önseggberúgás lenne, ha nem tudnál migrálni normálisan.
    Az onlány piacok fejlődése és a kapcsolt szolgáltatások okán valszeg az évek alatt ebbe a jellemző irányba fognak eltolódni a bevételek. Márpedig ha egy generációváltásnál tabula rasa lesz a LiveID-m, akkor a kiskutya f_sza fog még egyszer X év alatt 10 meg 100 ezreket beleölni dolgokba, és akkor aztán lenne sírás, mert nem veszi meg senki az új gépet, tehát no bevétel, játékokat max. a régire, tehát alig bevétel és a netes szolgáltatások használata is megcsappanna.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák