Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Peat;) #91 üzenetére

    Megértelek csak volt egy két olyan amit kicsit szemet szúrt nekem, meg olyan állapotba voltam hogy rámjött ez a tisztázni szeretnék egy két dolgot.:D
    Így átlag szemlélőként nekem drágák a konzolos játékok, a megveszek csere amúgy rendben van, bár én valahogy nem úgy vagyok ezzel hogy amit megveszek és végigjátszok adom is el egyből. Gondolom multis játékokkal nem így vagy, kivéve ha nem tetszik a multi része. A fizetős része tudom hogy csak box-ra van, de az se tetszik konzolba hogy ott minden szarért fizetni kell, és sajnos kezd pc-re is eljönni ez a dlc szezon, ahol picsányi tartalomért fizetnem kell.
    Fps-el játszottam konzolon sokszor, de valahogy sose állt kézre, megszoktam, de multiba nagyon durván le lennék alázva és csak vergődnék.
    Hozzá teszem hogy én nem akarok nagyon cserélni, mert 1280-ba játszok, konzolra meg szeretnék akkor már tv-n játszani mint anno ps-en, igaz az kis sdtv, azon meg nem lenne igazi már. Tudom nem kötelező hozzá tv-t venni, de akkor meg ugyanott vagyok mintha gépen játszanék, fotelből ülve a 17-es monitor előtt, és én személy szerint nem ezért játszottam konzolon.
    Én inkább multizok és oda számomra ideálisabb a pc, mert kanapén heverészve semmi értelme fps-el multizni nem arra találták ki ezeket a játékokat.
    Pl ott van team fortress 2 gamepaddal egyszerűen annyira korlátozott a mozgás hogy képtelenség lenne ugyanazt a játékot játszani mint pc-n, persze egyenrangú mert mindenki ugyanazzal az eszközzel játszik. Más még tf2-höz hogy ha jól tudom egyáltalán nem frissítik a boxos verziót.
    Így végezetül fasza lenne egy konzol, ps-em miatt inkább ps3-hoz húz közelebb a szívem a joy kialakítása is kézenfekvőbb számomra mint boxé, igaz pc-re van egy boxos kialakítású is, ami tökéletes.:) PS3-ról nem sok jót hallok kivéve az exkluzív címekkről azokat szépen dícsérik, a többit játéknál meg legtöbbször boxot tanácsolják, így most megint csak döntse el az ember melyik legyen, boxon az összes többi játék jobb, viszont ps-en az exkluzívak szuperek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák