Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz #97544192 #15 üzenetére

    Amikor azt mondom, hogy néhány játékon meg is látszik, hogy 5 éves a HW, akkor aki nézi a játékok technikai hátterét is, az tudja, hogy sok játék már 720p-ben sem tud futni, nincs AA, ha van is csak 2*, igen ritka a 4*, nincs vagy minimális az AF (nézd csak meg a Forza3-at, hogy a textúrák a kocsi orra előtt kb 2 centivel már elmosódnak).

    Ehhez képest a mai csúcs PC-k gyakorlatilag bármelyik játékot képesek valódi full HD-ban futtatni, AA-val meg rendes AF-el, néha magasabb a textúra részletessége is (néha nem), hosszabb látótávval, több fram/seccel. Ezzel a box nem tud vetekedni. Itt korábban elhangzott, hogy persze ennek nagyon komoly ára van több téren is, de az alap állításban ez nem szerepelt. :)

    Én nem azt mondtam, hogy nem hozza a legtöbb játék a megfelelő, játszható szintet. Azt mondtam, hogy a csúcs konfigok szintjével nem tartja a szintet a grafika. Ezt továbbra is tartom, még úgy is, hogy amit lehet, én is konzolon tolok. :)

    satee76 Én meg bocsi az arroganciáért, de épp csak döntetlenre hoztam egy FIFA meccset, konzolon :D

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák