Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz oriic #6 üzenetére

    Refineryből eltűnnek a dolgok ha elteleportálsz a bázisról és bennehagyod (2016-os konkrétan gamebreaking bug), az építményeket belmagasság alapján azonosítja be a játék (azt hiszem, csak így figyeltem meg) vagyis ha építesz akár csak egy közepes méretű házat ahol 3 fal magas a belmagasság akkor, mivel a padló túl messze van a plafontól úgy érzékeli a padlón hogy ja várj ez kint van a szabadban és az erődöd közepén elkezd fújni rád a radioaktív szél, a terrain modification iszonyat bugos, random elfelejti milyen módosításokat csináltál és egyszer csak azt veszed észre az egyik bázisod közepére visszanőtt a hegy és a talajmódosítás csak úgy összességében elég szutyok, miközben "ásol" a kör alakú talajmódosító cuccoddal ilyen iszoynat glitchesen csinálja, hogy belóg 1-2 darab föld eléd amit nem tudsz eltűntetni és új alagutat kell csinálnod, ilyenekre gondolj

    Aztán amitől tökömet levágtam, hogy nem lehet átnevezni az űrbázisokat ahol kereskedsz és mikor ilyen 40db-ot felfedeztél már akkor sok sikert megjegyezni az összesnek a nevét, hogy hol mit lehet megvenni/eladni

    Aztán a járművek irányítása is jó szar, főleg a mech, az használhatatlan szerintem

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák