Hirdetés

Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz RubbishBin #263 üzenetére

    Én tulajdonképpen nem azt szeretném hogy visszafogadjon, hanem azt szeretném ha vissza akarna fogadni. Magától, mert neki jó.
    Az kell, ami nincs. :( Merthogy nem akar. A kettő egyébként szerintem kb. ugyan az, így kis önbecsapás szagot értzek.

    minden tulajdonsága olyan volt, mint amit mindig is elképzeltem. Leszámítva a kitartását...
    Olvass utána a nárcizmusnak, két okból: egyrészt nagyon sokakat érint, másrészt rájuk jellemző a manipulációnak az a formája (is), amikor párkapcsolatban előszor love bombing, aztán devaluation! Annyira hozni szokták a tankönyvi formulát, hogy az félelmetes!
    Szerintem vizsgáld meg, erről van-e szó! (YT-on DoctorRamani csatornáját tudom ajánlani.)

    Ha igen, akkor a mostani kapcsolattartás is manipulatív: arra van szüksége, hogy szenvedni lásson, mert akkor legalább nem csak ő él meg poklot az önundora miatt...
    Én spec. nem jöttem rá ezekre magamtól, pedig több nárcisztikussal is volt hosszabb távon kapcsolaton (nem párkapcsolat). Jól leplezik.

    [ Szerkesztve ]

    kapható az OPA Red2 - Kercso Audio

Aktív témák