Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Én azt nem vágom, hogy mit kell ezen az egészen ennyit rugózni? A PS4-ben van egy kb. R7 265(Curaçao PRO) szintű GPU(picit talán erősebb, több számoló van benne(1024 vs. 1152), bár ezek alacsonyabb órajelen mennek(925MHz vs. 800MHz), illetve valamivel fejlettebb is a GPU, kb. Bonaire). Persze tudjuk, hogy a PC hol veszít sokat, de itt a Mantle és jön a DX12 is, meg talán az OpenGL is halad az alacsony(abb) szintű programozás felé. Ha ezek összejönnek, akkor a mostani konzolok labdába sem fognak rúgni egy PC mellett, bár egy erősebb GPU-val(Hawaii) épített gép most is átugrik egy PS4-et, az XboxOne-ról nem is beszélve.

  • DRB

    senior tag

    válasz BlackSoft #35 üzenetére

    Jaja, egyet értünk, sőt még azt is hozzátenném, hogy a PC felépítése voltán fejleszthető, bár a gyártok erősen azon dolgoznak, hogy ez ne így legyen, azzal, hogy ez milyen jó. Persze, nekik ez marha jó, de ha akarsz mondjuk egy erősebb GPU-t, venned kell egy processzort is vele, vagy fordítva, hát ez nekem, meg másnak sem annyira marha jó. Vagy ha dGPU-t tervezel a gépedbe, akkor is kénytelen vagy megvenni az iGPU-t, mert benne van a prociban(mondjuk ez még nem lenne akkora marha negy baj, ha az iGPU-t ki lehetne belőle szedni, de nem lehet, vagy inkább nem javallott :DDD), pedig a kutya se kérte, régen ezt árukapcsolásnak hívták, ma fejlődésnek... Jó értem én, hogy elérési idő és tsai. problémák vannak a dGPU háza táján, de én biztos vagyok benne, hogy lehet találni olyan megoldás, hogy megmaradjon a nagyfokú modularitás, de emellett a mostani elvárásoknak is megfeleljen egy PC.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák