Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    A megfelelő alapokat lefektették, hogy az Origin jobb legyen ??? :DD hirtelen azt hittem április 1 van.
    Ha a megfelelő alapok alatt azt értik, hogy a dobozos ME 3-t muszáj volt letölteni mivel az Origin BÉTA nem volt képes dvd-ről feltelepíteni, a fórum csordultig van elégedetlen felhasználókkal, bugok csilliárdjai és alapvető szolgáltatások hiányainak tömkelege akkor sajnos azt kell mondanom hogy eléggé instabil lábakon áll az a sz*rvár.

    Hihetetlen, hogy egy cég megengedheti magának azt a luxust, hogy a nagy húzócímeit egy BÉTA platformhoz köti.......

    Store-ról meg csak annyit mondanék, hogy mielőtt más játékait árulnák először inkább a saját "EA Classic" játékaikat kéne árulni mert pl. én a C&C Generals-t, Red Alert 2-t nem találtam meg store-n. És ha már Classic játékok nem lenne rossz lépés egy olyan digitális verzió ami az új OP rendszereken is zökkenőmentesen fut. Lehet lenne igény a régi ( és szvsz fényévekkel jobb, minőségibb) EA játékokra.

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák