Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz VirsLee #101 üzenetére

    Igazából kézikonzolt pont az exkluzívoknak kell eladnia. 3DS-re is rengeteg exkluzív ériezett, míg Vitára nem (láttuk mi is lett a vége), továbbá ARM alapok és Vulcan API miatt érkezhetnek a mobilra fejlesztett játékok, mint HearthStone (khm... ebből natív port illene a Blizzardtól), World of Tanks: Blitz, Vainglory, stb.

    De borítékolható, hogy lesz Monster Hunter, Zelda, Pokémon, Super Smash és Splatoon - ez sokaknak több, mint elég indok a vásárlásra.

    -

    Amúgy nem érted a lényeget: nem kézikonzolt küld asztali ellen, hanem egy (hibrid) kézikonzolt arra a piacra, ahol egyeduralkodó, de megspékelve a fenti extrával: lehet rá asztalin megszokott játékokat fejleszteni/játszani, továbbá Android/iOS-ről is elcsenheti a jó programokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #101 üzenetére

    A lényeget nem látjátok . Nekik a kézi konzolokból van a fő bevételük jelenleg.Ez egy ilyen konzol, egy KÉZI ,ami tud asztali üzemmódban is működni. Nem pedig egy asztali konzol, ami tud kéziben. Fordítva látjátok a dolgokat.
    A fogyasztás és órajel: Erről szól a cikk miért kell egy hordozható, akkumulátorral rendelkező nagyméretű kijelzővel ellátott, hangszórót ,irányítást is működtető kézi konzolnak alacsony fogyasztás? ehhez nem kell sok fantázia. Azért felesleges lehúzni valamit, mert a gyártó nem úgy készítette el a gépet, ahogy te azt szeretted volna.Szerintem pont úgy készítette el, ahogy én szerettem volna.

    "asztalinál megszokott multiplatform címek, így viszonylag szűk lesz a választék... Nem tudsz exkluzívok alapján választani, hisz csak azok lesznek... Nem jönnek rá az új AAA játékok..."

    Ezeket honnan veszed? Pár generációval ezelőtt csak így volt és az volt a jó világ, az ember az alapján döntötte el, hogy N64, vagy Ps1 vagy éppen Gamecube, hogy milyen játékokat kapott rá exkluzív címekben, nem pedig azért mert a Black ops 30 fps helyett 60 fps-.t tud. Nektek a PC game való és ezt várjátok el a konzoloktól is. Pont ezt írtam feljebb, hogy az lenne szerintetek a jó ,ha kiadna a Nintendo is egy PS4 konzolt, Mi értelme lenne annak? semmi.

    Ennek az a lényege hogy eljuthat a zsebedbe a Nintendo zseniális játékvilága, multizhatsz és kapsz mellé "A" kategóriás PC játékátiratokat is. Pletyka szinten ugye itt a Bioshock. DS3, RE, Skyrim stb.Exkluzívokról pedig ne is beszéljünk.plusz Az új API-k miatt könnyen tudnak mobilos portokat készíteni, ami hatalmas játékmennyiséget jelent és ismerve a Nintendot csak a minőségi címeket engedik át. EZ sok fejlesztőnek mézesmadzag ám, mert szerintem nem is gondoljátok, hogy a 3DS mekkora felhasználóréteget takar és ennek egy jókora része potenciális Switch vásárló.

    Egyértelműen nem a ti konzolotok. Asztali szinten ott van 4 hasonló erősségű gép( ps-xbox 2 variáns) multiplatform címekkel és Kb eddigi pályafutásuk alatt 5-6 darab olyan minőségű exkluzív játékkal, ami vásárlásra ösztönözhet és ez siralmas.
    Ha szerintetek ez a jó út akkor elfogadom de szerintem ez a legrosszabb, ami történhetett a konzolos játékokkal és pont ez vezet a PC-s játékipar hanyatlásához is. A konzolok lényege és ereje az exkluzivitás . Én is csak 3 darab játék miatt gondolkodom egy PS4 beszerzésén és mind a 3 exkluzív.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák