Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    A hírben lévő videó 720p minősége teljesen jól tükrözi azt, hogy játék közben milyen a képminőség. Annyi javítás a szöveghez, hogy a próba ideje játéktól függ, általában 30 percet engednek, de találkoztam már olyannal is ahol 15 perc volt a limit. A próba egyébként akárhányszor megismételhető. Természetesen single playernél mindig előről kezdődik, de vannak multiplayer játékok is, ott újra tudsz kapcsolódni fél óra után, de karakter fejlődésre ne számíts, mert a próbaidő eredményeit mindig törli.

    (#15) DonThomasino: nem a játék része a cheers meg jeers, hanem az onlive ad lehetőséget, hogy mindenki játékába belenézhess (ha nem tiltotta meg) és nyomogasd rá hogy tetszik vagy nem tetszik.

    (#32) MCBASSTION: nekem Homefrontban jobban zavaró volt, hogy időnként homályosodott a kép a tömörítés miatt, mint hogy volt némi (pici) késleltetés. A Limbo esetén amikor precízen kéne meghatározott ponton nekifutásból ugrani, na ott bajban voltam mert nem éreztem rá, hogy mennyi idővel előtte kell gombot nyomnom, hogy akkorra hasson, amikorra odaérek ahová kell.

    Jómagam általában homefront multizgatni járok fel fél órákra, de ha lenne lehetőség a 10 dolcsis havidíjasra örömmel befizetnék. Egy X3100 gpu-s notival használom. Fontos, hogy a kliens program Windows alatt megköveteli a pixel shader 2.0-át, így az intel 945ös netbook-okon és régebbi gépeken sajnos nem lehetséges a használata. Bár éppen most jött ki új driver a régi intel gpu-khoz, azzal nem tudom működne -e 945-ttel (részletek: [driver], telepítés, támogatott intel gpu-k)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák