Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz vicze #12511 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm, este amint tudom megnézem, aztán megírom az eredményt is!

  • Danika256

    aktív tag

    válasz vicze #12511 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet és mindenki másnak is aki rajta volt a témán! Ezzel a Chrome-os alkalmazással, egyből sikerült engedélyezni a Héliumot.Le is mentettem mindent ami kell..
    A factory reset aztán némileg segített a rendszeren, de érezhetően lassabb volt a 33-R-nél. Én használom játékra is, úgyhogy ez nem tetszett benne :)

    Következett az unlockolás, felment a TWRP és utána felraktam a 44-es rendszert tisztán. Nem javult a helyzet, úgyhogy visszaraktam a 33-as verziót. Ezzel nincs az az idegesítő belaggolás, a 44-esben valami nem stimmel a memória managmentel. Nem egy hatalmas probléma, de azért 5-10%os teljesítmény többlet azért érezhető így.

    Az előre rootoltakból raktam fel a ROM-okat, mert az eredeti nem rootolt zip a partíciókhoz tartozó image fájlokat tartalmazta.Én ezzel a formátummal nem találkoztam még soha és nem vagyok benne biztos, hogy a TWRP elboldogulna vele, úgyhogy nem mertem megkockáztatni.

    Történt még egy olyan érdekesség, hogy 1 apk-t nem tudtam telepíteni playről, meg sem jelent a keresőben! Máshogy meg kiírta, hogy nem kompatibilis az eszközzel, bár eddig mindig az volt. A rendszerben nem változott semmi, és más egyebet ugyanúgy enged a play.. . Szóval ezt nem értem, próbáltam más fiókkal is, úgy is ugyanaz, úgyhogy beszereztem más forrásból :) De azért ez eléggé bosszantó, egy ilyen telóra ne írja már ki a gagyi kis play, hogy nem kompatibilis :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák