Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pitiless

    senior tag

    válasz LoGi #604 üzenetére

    Én néznék mást. Augusztus második fele óta van meg, október 13 óta parkolópályán. Inkább vettem egy Mi 11 Lite 5G-t, azzal megy minden, ami itt problémás. Nem gondoltam, hogy a MIUI-val ki leszek békülve, de semmivel sem rosszabb, mint az OxygenOS/ColorOS.
    A 250-es keretbe beleférhet esetleg egy OnePlus 9, ami most kaptam meg a ColorOS12-őt OxygenOS12-őt. Van baj, izé bug, nem kevés. A keretedbe belefér egy Xiaomi 11T Pro, kb. nulla kompromisszummal. De én előbb fogok iPhone-t venni, mint még egyszer OnePlust.

  • sapizee

    csendes tag

    válasz LoGi #604 üzenetére

    Előrebocsátom, nem vagyok egy power user. Ezelőtt egy Xiaomi Mi A1-et nyúztam, ami a végefelé már sokszor bosszantóan lassú volt. Számomra az volt a szempont, hogy ne legyen sokkal nagyobb az előző telefonomnál, így a ma népszerű készülékek nagyobb többsége kiesett. Illetve a hosszú frissítési ciklus is nyomott a latba.

    Most már több mint 4 hónapja megvan a telefon. Számomra eddig tökéletes. Szép a kijelzője, elégedett vagyok a kamerájával (nincs összehasonlítási alapom flagship modellekkel). Arra tökéletes, hogy ha valamilyen pillanatot meg kell gyorsan örökíteni, akkor csak előkapom, és az esetek 90%-ban meg vagyok elégedve a végeredménnyel.

    A gyorstöltés egy élmény, 20-30 perc, és már tele is az akksi. Remélem, hogy az élettartamát is tartani fogja. 2 simmel és egy okosórával használva kényelmesen kibír egy napot, kevés használattal másfelet is.

    Android autot, vowifi, amivel itt probléma adódott, nem használok. 1-2 apróbb bug volt eddig, az elején a Novával akadt össze a saját launchere az OxygenOS-nek, de ez megoldódott. Illetve valamikor a mobilinternetre nem akar kapcsolódni, de akkor egy újraindítás orvosolja a bajt (kb havonta 1-2 alkalommal).

  • Brillco

    csendes újonc

    válasz LoGi #604 üzenetére

    Szia! Kb 3 hete váltott Mi A1-et. Én nagyon szeretem. Értesítő led hiányát kicsit nehezen szoktam meg, de ennyi. AA-t és vowifi-t nem használok. A töltés parádés, a kamera teljesen vállalható, jó az üzemidő, gyors....
    Fura hogy eléggé vonza a port a képernyő, amit nem tudom hogy a gyári fólia okozhat, vagy anélkül is ilyen. 🤔

Új hozzászólás Aktív témák