Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz beyruth82 #52 üzenetére

    Én pont szívtam ezzel, pontosabban a családban volt egy Mi 9 lite, ami marha jó külsőre, de a szoftver folyamatosan bezárt alkalmazásokat,, például a saját launcherét is. Megvolt minden mágia, ne is kezdjétek sorolni. Tele lett a tököm, addig piszkáltam a usert, amíg vett egy 8T-t. Hiba és nulla rinya nélkül használja tavasz óta. Ez az OOS, ilyen egy stabil rendszer, minden más csak kifogás. Ahogy anno megírtuk Neked többször is, ez nem arról szól, hogy minden szirszart tud. Ha kell, majd letöltöd, vagy veszel Samsungot. Ez a rendszer azért jó,, mert hiba nélkül megy, mert ki van könnyítve, csak az alapokat tartalmazza. Két éve használom a 7 Próm, de a 3-as óta volt majdnem mindegyik OP-m az élvonalból, ami meg nem, azzal van közvetlen tapasztalatom, mert mindenkinek ezt ajánlom, (akit nem érdekel a kamera) a környezetemben. Még az OP-nal alig nevezhető kis N100-at is kedvelik, pedig az tényleg a paletta alja. Soha nem volt még olyan, hogy valaki megbánta volna a váltást. Az OP maga az OOS, ezért sem tetszik hogy hozzá akarnak nyúlni.

Új hozzászólás Aktív témák