Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    válasz qltsar #2806 üzenetére

    Rollbackkeltem 12-re, ugyanez a helyzet. 40 perc alatt sikerült feltelepítenie 5db alkalmazást, és kb. 80 fail-elt, vagy could not restore-ra futott. Alap rendszeralkalmazások frissítései továbbra sem mennek. Mobilinternetről ugyanez a helyzet. Csak vezetékesen hajlandó telepíteni PlayStore-ból a telefon.

    Speedtest teljesen normális, általános böngészés, streaming tökéletesen működik.

    Clean install, nincs bekavarás OnePlues swtich-el, csak cloudból húzná vissza az alkalmazásokat.

    Próbaképpen downgradeltem 12-ről 11-re.

    Pöpecre megy WiFin és mobilneten is a PlayStore telepítés, és visszaállítás, ezzel így elengedném, hogy fiókspecifikus a probléma, ráadásul nincs magyarázat arra, hogy kábeles internetről miért működik 12 és 13 alatt és WiFivel / mobilnettel pedig nem.

    Kezdem feladni, és gondolkodni a visszaküldésen, bár ha véletlenül az USB C dokkolómat nem kötöttem volna rá töltés céljából, és az nem vált át vezetékes netre valószínűleg már rég megléptem volna ezt.

    Még megpróbálok egy teljesen tiszta telepítést cloud visszaállítás nélkül, hátha úgy telepít, de 99%-ig biztos vagyok, hogy úgy sem fog. :W

Új hozzászólás Aktív témák