Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz utomi #314 üzenetére

    Szerintem egyértelmű volt, a rezgés minősége nagyon jó, ergo gépelésnél jól visszaad a haptic. Zsebben viszont nem érezni olyan gyenge.

    Overkill. Egy szóval nem mondtam, hogy nem veszem észre a 60 hz-et. Észreveszem, ha 90 hz-en használom és visszarakom 60-ra. Viszont amint hozzászokik a szem onnantól kezdve nem igazán lehet észrevenni. Illetve akkor veszed észre amikoe 60-ról 90-re állítod.
    És nem, nem játékokra gondolok, de kb csak ott van. Átlagos appok nem támogatják, 120 hz-en majdnem csak a UI fut.

    "Ne haragudj de attól, hogy heavy user vagy még lehetsz erre érzéketlen."
    Ugyanebben a hype-ban voltam én is. Figyelj, nem leszólni akartam ezeket a dolgokat, csak elmondtam hogy mit tapasztaltam, mert ezeket már 1 éve "használom".
    A mondandóm lényege az volt, hogy ez mind hozzászokás kérdése. Nem feltétlenül érnek meg nagy felárat, főleg nem a szoftverrel szemben. Nálam egy év alatt hagyott alább a hype.
    Illetve még egy megfigyelés.. imádtam mindig is az OOS-t, sokat is használtam, de tavaly óta szörnyű amit csinálnak.. rengeteg a bug.. Chrome fagyást 8 hónap alatt nem sikerült megcsinálniuk. Úgy látszik ahogy nő a hardver, úgy csökken a szoftver minősége.

    Aki akarta, az megértette amit írtam. Nem támadás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák