Új hozzászólás Aktív témák

  • tanulo1

    csendes tag

    Üdv. Megvettem én is ezt a drága telefont. Eddig vegyes gondolatokat keltett bennem. Samsung galaxy note 9 volt az előd és hát nem gondoltam volna de magasra tette a note 9 a lécet. Lehet hogy túl magasra. A note 9 be van 2 olyan funkció is ami ebbe nincs, vagy csak én nem találom. Pl a note-ban van biztonságos mappa ahova képeket videókat bármit elrakhatok és senki nem tudja megnyitni, vagy pl a samsung notes alkalmazásba is le lehet zárni jegyzeteket. A másik gondom az a billentyűzet, kicsit esetlennek tűnik ebbe az új oneplus 8 pro ban. A samsungnál már már úgy éreztem hogy tudja hogy mit akarok írni és valahogy jobban kézre állt, nem volt ennyi félre ütésem mint most, bár ez lehet megszokás kérdése. És még egy észrevétel, hogy a oneplus kijelzőjének a széle érzékenyebb a véletlen érintésre, pl csak fogom a telefont egy kézzel, akarok valamit írni és a kezek hozzá ér a telefon széléhez és hiába nyomkodom a betűket elég gagyin érzékeli a nyomást. Na de vagy megszokom vagy eladom. Ha a biztonsági mappára van valakinek ötlete azt szivesen veszem. Bár ilyen google play- harmadik fél által fejlesztett alkalmazást nem szeretnék.

Új hozzászólás Aktív témák