Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz zoleeno1 #3129 üzenetére

    Meg kell tanulni konfigurálni a megfelelő XML-lel! 5 perc utánaolvasást valóban igényel, nagyon megterhelő ám.. :)
    Itt van két fakó szar példának: (leskálázva természetesen, úgy is a színek a lényegesek)


    (#3128) ata007

    Melyik verziót használod?

    [ Szerkesztve ]

    https://utdetailing.hu/

  • -FreaK-

    veterán

    válasz zoleeno1 #3129 üzenetére

    Nekem sincs kedvem szenvedni vele. Állandóan frissíteni, hackelgetni mert folyamatosan hegesztik, változtatják, új verzió stb.. de sosem lesz kész. Olyan sincs, hogy teljesen stabil legyen ahogy olvasom, kell várni a következő frissítésre, vagy kutakodni hogy mit kell módosítani melyik fájlban hogy jó legyen. Ugyan ez a romolás is.

    Kinőttem már ebből, ezer egy fontosabb dolog van az életben mint erre időt pazarolni. Számomra legalább is.
    Az tényleg sokkal fontosabb nekem, hogy a gyári app megbízhatóan működik mindig számíthatsz rá.
    Csak egy légből kapott példa:
    Elképzelem, hogy gyorsan le akarok valamit fotózni, van rá 3mp mondjuk (gyerkőc csinál valami vicces grimaszt vagy ilyesmi), előveszed a telefont gcam indít, megnyomod a gombot, aztán bezárja magát az app (OP6-nál volt ilyen). Ott verném be a kijelzőt ököllel szerintem.

    Azt hogy jobb képeket csinál meg minimum egy rendes teszt után merném csak kijelenteni, ahol kizárod/kontrollálod a változókat. És még akkor sem könnyű egyértelműen kijelenti, hogy egyik jobb mint a másik, pl. ahhoz hogy eldöntsd melyik színek jobbak, a saját szemeddel is látni kellene a témát..
    Amit így beraktál képet (#3130) tibcsi0407 önmagában semmit nem mutatnak összehasonlítás nélkül.

    Ettől függetlenül el tudom hinni, hogy szebb képeket tud csinálni, mindig van jobb feldolgozó algoritmus :)

    Viszont ha nagyon szükségem van arra hogy amit lehet kihozzak a képből, azt cserélhető objektíves fényképezővel teszem, raw-ban fotózva, majd utómunkázva. Na arra sokkal szívesebben szánom az időt :))

    Persze mindenkinek más az értékrendje.

    Amit hiányolok viszont a gyári app-ból az a manuális mód és a raw mentés, néha jól jönne. Gcam-ban van?

Új hozzászólás Aktív témák