Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyr

    tag

    válasz zita79 #3167 üzenetére

    Adapter témában nem tudok állásfoglalást mondani, de kábel témában igen... Alapvetően gyári dolgok híve vagyok, mert mégiscsak az valami biztonságot nyújt ha valami nem jól sülne el. Ezért a OnePlus-tól rendeltem új kábelt, amiből egy lapos verzót küldtek, mivel csak az van. Hát mondom egye fene, legyen lapos, ha ugyanazt nyújtja, engem nem érdekel. Nem érdekelt egészen addg amíg észre nem vettem rajta egy fekete foltot, aztán mégegyet, meg több helyen púposodásokat. A fekete foltok égésnyomok voltak, a puposodások is valszeg túlmelegedés nyomai. Nyitottam rá support jegyet és küldtek egy másikat. Pár hónapig jó volt, de aztán az is felpuposodott. Ismét jeleztem, ismét küldtek újat, az is puposodott egy idő után. Itt elértem oda, hogy többet lapos kábelt nem vagyok hajlandó használni és mivel a Oneplus-nak csak olyan volt, így inkább rendeltem AliExpress-ről 3 különböző eladótól 1 és 2 méteres kábelt. A 6 kábelből 2 kapásból kuka volt, mert nem ment rajta a gyors töltés, de a számomra szimpatikusat azóta is használom és semmi gond vele...

Új hozzászólás Aktív témák