Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelna91

    senior tag

    válasz Jakesz #2802 üzenetére

    Én ilyet még nem nagyon tapasztaltam, illetve nem zavart annyira, hogy megjegyezzem. Ami viszont tényleg
    kicsit zavaró, hogy hanyatt fekve tok nélkül nehezebb használni, mert óvatosan kell tartani, nehogy a szélén hozzáérjünk. Nekem ez az első lekerekített telóm, kifejezetten ilyet akartam, mert szerintem nagyon jól néz ki.

    Úgy voltam vele, hogy most még a lekerekítésnek van egy kis sikkes megjelenése, és ha negyedmilliót költök egy telefonra, akkor villantani is akarok vele egy kicsit. De ettől eltekintve sok értelme nincs, és a következő telóm valószínűleg lapos lesz, már csak azért is, mert addigra ez a divat is lecseng. Ha viszont szoftveresen meg tudnák oldani, hogy kiszűrik a véletlen tapizásokat a szélen (mint a tenyérérzékelés a tapipadoknál), akkor számomra tökéletes lenne, mert amúgy tényleg szép.

    Egyébként hardveres megoldás is lehetne rá. Ha a hátuljára is érintőpanelt tennének, akkor a telefon talán tudná érzékelni, hogy milyen módon tartják, és ebből tudhatná, hogy szándékos-e az érintés. De az is elég lenne, ha a szélein körben érzékelné az fogást.

Új hozzászólás Aktív témák