Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    Sziasztok!

    1-2 héten belül másodjára fordul elő hogy az OP7 azt írja mikor felébresztem, hogy nincs internet.
    5 GHz-es sávban van a Wifi, az még nem annyira telített, bár már van 3-4 eszköz a lépcsőházban, de még mindig töredéke annak mint ami 2,4 GHz-en megy.

    Első alkalommal a telót átkapcsolatam a 2,4 GHz-es Wifi-re - azon eddig nem is jártam mert minek... Ott működött. Utána vissza 5 GHz-re és ott is.

    Most azt tapasztaltam, hogy a hibaüzenet után átnyergelt a 2,4 GHz-es hálózatra és ott működött tovább. Persze mert most már ismerte a 2,4 GHz-es hálót is. Kézzel visszaterelgettem 5 GHz-re és ott is jó volt.

    A router-re gyanakodtam (ASUS RT-AC66U) de a logjában semmi nincs, és a laptoppal szintén az 5 GHz-es sávban dolgozom állandóan de még sose dobott le. Mivel a második eset hétvégén volt (az első meg vagy szintén hétvégén vagy este), nem tudtam a laptopon ellenőrizni hogy az is kidobódott-e 5 GHz-ről.

    Így a telóra terelődött a gyanú. Nemrég volt frissítés, előtte nem tapasztaltam ilyet.

    10.3.4.GM57AA van most rajta.
    Frissítés után cache törlés volt, factory reset-hez nem volt még kedvem.

    Tapasztalt ilyet valaki mostanában?

    [ Szerkesztve ]

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák