Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz kano #333 üzenetére

    Össze-vissza akkor szokott navigálni, ha nincs vagy nem stabil a GPS jel, például magas épületek között bizony csinál ilyeneket. Viszont én Budapesten sűrűn használom a Waze-t, és amúgy nem csinál ilyesmiket általános használat közben.

    Esetleg viszont érdemes lehet megnézni, hogy be vannak-e kapcsolva a többi érzékelők (magnetometer és társai). Először meglepődtem, mert a Nexus 4-es custom 6.0.1-es ROM-al magától bekapcsolta / kikapcsolta a GPS-t a telefonban, ha elindítottam illetve leállítottam a Waze-t. Na itt nem ez van, az első elindításnál rögtön sipárogni kezdett, hogy nincs GPS jel, mert nem volt bekapcsolva a GPS.

    Anno a Nexus 4-esemmel olyat csinált még a Waze, hogy Bp. - Kaposvár útvonalon konkrétan lehozott az M6-osról idejekorán, és ráterelt a 6-os főútra. Az tény, hogy az M6-os egy részén nincs térerő, és azt feltételezem, hogy "nem látja" a Waze azt az útrészt, hiszen érzékelése alapján senki sem jár ott. Anyáztam keményem, mert azt hittem okkal hozott le, kiderült hogy nem...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák