Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    Terveztem írni egy kis összesítőtt hogy én hogy és miért választottam végül a OP3T hátha ezzel adok támpontot másoknak ahogy nekem adtak más fórumokon amikor telefont kerestem.
    Kezdjük az elején nekem alapvetően minél vegytisztabb android kellett különféle gyártói felületek nélkül (bár megjegyzem vannak egész jó kis rendszerek). Eddig G2 használtam. Fél éve keresek telefont és tudtam hogy novemberben akarom majd még venni ezért azóta rá érősen olvasgattam a fórumokat teszteket különböző telefonokrol . Végül az OP3 fórumán ragadtam meg rengeteget dicseret volt a telefonra olyan nagyon durva hibákat nem láttam le írva külsőre átlagosnak lattam szimpla másolasnak. Több befuto is volt Moto z force, S7 edge, HTC 10,Zenfone 3 Deluxe. Árat 150 k na lőttem be de így voltam vele ha van nagyon jó ajánlat 200 ért akkor az lesz 3+ évre vettem minimum.(bár a G2 előtti telefonom is így indult csak betört,)
    Leíróm hogy mik voltak az én fő érveim a telefon mellett és így kiknek ajánlanám.
    -Full HD +
    -Jo üzemidő
    -Vegytiszta androidhoz közeli oprendszer
    -Amoled
    -32GB +
    -Folyamatos frissítések
    -Minőségi össze szerelés
    -Strapabíró kivitel
    -Bővíthetőség
    -Jó elő hátlapi kamera

    Nos végül az OP3T lett mint látjuk és egyáltalán nem bántam meg. Mikor kézbe vettem szerelem volt első látásra. Nagyon jó kézbe venni kicsit nagy az én kezembe de így is jó nekem. Gyors stabil a rendszer 128 giga nagyon nagy szabadságot ad 6 GB RAM semmit nem lő ki. Látjátok a felsorolásbol hogy mi hiányozhat de azok is meg vannak oldva. Hiába úgy nagyon nem tudok mondani a camerat fel kell még fedeznem. A gyári tok nagyon jó fogást ad neki és jó az anyaga nincs kedvem gumi meg műanyag tokokat fogdosni. Úgy most hirtelen ennyi ha lesz több tapasztalatom meg írom :)

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák