Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyr

    tag

    válasz ToniSlow #27949 üzenetére

    Na reggel 10 körül megpróbáltam felhívni a weboldalon megadott telefonszámot, de az nem volt elérhető. Kicsit késöbb megpróbáltam elérni, de még mindig semmi. 11 után kicsöngött, de aztán megszakadt és nem lett ismét elérhető. Ekkor már kezdtem volna úgy lenni vele, hogy hagyom őket a francba, de egy pár perc múlva visszahívtak, hogy volt egy nem fogadott hívásuk. Megkérdeztem, hogy mivel Tatabányáról megyek fel és a közelben van dolgom, megoldható-e egy OnePlus 2 akksi csere ott helyben? Megnézték, hogy van pótalkatrész, mondták, hogy egy órán belül tudják cserélni.
    Az iroda és a kiszolgálás szimpatikus, öt percet kellett várnom, átvették a telefont, kaptam egy papírt, hogy azzal mehetek vissza érte, aztán egy órán belül csörögtek is, hogy mehetek a telefonomért. Visszakaptam a telefont, meg a csere akksi zacskójában a régit és fizettem 8000 Ft-ot. A telefon szemmel láthatóan gyorsabb lett valamennyire a csere után és végre nem szemmel követhetően csökken a töltöttség mértéke már csak attól is, hogy be van kapcsolva a képernyő... :)
    A tapasztalataim mindent összevetve abszolút pozitívak, ha garancián túli gondom lesz az OP3T-vel, tuti azzal is oda fogok menni...

    Köszi az ajánlást!

  • ilyr

    tag

    válasz ToniSlow #27949 üzenetére

    Na lehet elhamarkodtam a szerviz kapcsán a véleményemet... :) Kicsit használtam az OP2-őt az új akksival és azon is túl gyorsnak tünt a merülés. Először csináltam egy kalibrálást teljes töltöttség mellett, ami picit segített legalább abban, hogy valamivel egyenletesebben jelezze a merülést, de valahogy még mindig nem volt az igazi, így hát ismét elővettem az USB tesztert, lemerítettem a telefont teljesen, majd a teszterrel feltettem töltésre. Az eremény nem volt túl lenyügöző, úgyhogy most írtam is egy levelet a szerviznek, amiben egyelőre csak annyit írtam, hogy a kicserélt akkumulátort kicsit gyengének érzem, ezért szeretném megkérdezni, hogy a cseredarab milyen gyártmányú/kapacitású...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák