Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Colos1 #23611 üzenetére

    Nézd, ezt nem tudom. Én egy hétig használtam "élesben" a készüléket, de nem sikerült. Megváltás volt visszatérni OP3-ra, komolyan mondom, pedig nagyon tetszett az ötös megjelenése, sebessége, és kamerája. Viszont én másfél órát biztosan olvasok a telefon kijelzőjén szinte minden este, de már 30 perc után nem bírtam tovább a fórumozást. A hét végére teljesen le is szoktam róla, mert a folyamatos könnyezés és tompa fejfájás elvette a kedvem a használatától. A kezdeti rossz érzést követően már szívfájdalom nélkül adtam át a futárnak a csomagot, azt hiszem, ez azért sokat elmond.

    De hangsúlyozom, ez az én esetemre, az általam használt készülékre igaz, simán el tudom képzelni, hogy egy idő után majd kibukik, hogy bizony van itt több széria is, és az egyik kijelzője csak mérsékelten érintett a problémában, míg a másiké sokkal inkább. Ezt erősíti az is, hogy az első netes tesztek során nem bukott ki a gond, ami lehet attól is, hogy válogatott készülékeket kaptak, meg persze attól is, hogy nem első vonalas telefonként használták, más felhasználói szokásokkal, mint én, ezért nem is jelentkezett ilyen súllyal a gond. Ha én is csak játszanék rajta néhány percet naponta, meg telefonálgatnék, lehet, nem küldtem volna vissza.

    Engem nem a szemmel megfigyelhető hullámzás, elnyúlás zavart, azt még talán benyeltem volna. A mellékhatása volt az, amire azt mondtam, hogy nem, ezt nem vállalom be hosszabb távra.

    De most már tényleg hagyjuk abba, mert ez OFF, csak érdekességképpen szúrtam be a cikket, nem vitázni akarok ezen, vagy pörögni rajta.

    Az OP3-ról viszont nincs mit írni, teszi a dolgát, ahogyan eddig is, és most az 5T érkezéséig (már, ha lesz ilyen) biztosan velem marad. Szerintem rendelek rá egy gyári sandstone hátlapot a karbon mellé, meg egy dash töltőt is, ha már eddig nem léptem meg, mondván, mindjárt itt az új.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák