Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madoc

    veterán

    válasz Scrydhan #15700 üzenetére

    Legelőször mikor valaki belinkelte az oneplus forumot, na azt kellett volna elolvasni mindenkinek aki fel akarja rakni. Ott le van irva fehéren feketén hogy hogyan tedd fel. Hogy máshogy is sikerült? Hurrá, de ez lutri. Amugy irják azt is hogy a visszaállás nem könnyü. Én is feltettem tegnap este és szoptam is vele rendesen. Dirty flash akart lenni de ugy először hibát dobott a twrp. Ok, 23as végű feltesz és siker. Twrp ujraflashel mert volt egy érzésem hogy elveszik.
    Bebootolt de nem volt se imei se sim se semmise. Ok, nem ijjedek meg:format, ujrarak bebootol. Minden ok volt de a supersu-t nem raktam fel. No problem, reboot recowery. Aha bejött a gyári reco mert a rom felrakás után elfelejtettem ujra feltenni. Hazaértem éjfélre mert ugye ezt mind buszozás közbe csináltam, és feltettem laptoprol a twrp-t. Aztán a supersu 78ast asszem. Na azzal megint nem volt térerő, kezdhettem előről. Legujabb 28as végű twrp és legujabb supersu, tiszta telepitéssel lett csak jo! Minden megy, gyors nagyon tetszik de megizzasztott. Titanium visszanyomta a programjaim gond nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Új hozzászólás Aktív témák