Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Tibko8 #14315 üzenetére

    Igen, én is szeretnék végleg áttérni rá, de lehet, hogy még 1-2 buildet várok akkor.

    Viszont szerintem lassan megérne egy teljes újradesignt a rendszer. Nekem valahogy kezd kicsit redundáns és néhol átgondolatlan lenni. Például az, hogy elkezdték a zárképernyőt megcsinálni, hogy lehessen widgeteket kitenni. Minek? Csináljunk a zárképernyőből is főképernyőt? Teljesen redundáns funkció, főleg manapság az ujjlenyomatos azonosítás korában, nem is látom a zárképernyőt igazából.
    Egyáltalán a widgetek kicsit olyanok, hogy vannak, de minek. Nincs egységes kinézet, minden app teljesen más stílusú cuccot dob ki a képernyőre. Jobb lenne sokkal akkor egy olyan, hogy az ikonok önmagukban widgetek, tudnak kitenni mondjuk ilyen notification ticket, vagy változni körülményektől függően, és át lehetne őket méretezni, amikor megkapnád a (mostani) widget jellegű többletinformációkat.
    Az értesítési terület is ilyen redundáns, hogy onnan is válaszolhatsz, de ezt az egész fentről lehúzkodós dolgot meg lehetne modernebben csinálni azért. Eleve fentről húzkodni kényelmetlen a phabletek világában, jobb lenne alul valami vezérlő hozzá, vagy akár globális chathead jellegű megoldás.

    De még lehetne sorolni azért. Igazából úgy lenne jó, ha megint újragondolnák a felületet, hogy a megfelelő funkciókat a lehető legkényelmesebben és leginkább intuitív módon lehessen elérni.

Új hozzászólás Aktív témák