Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Megérkezett a szépség 11 óra körül. Első benyomás, hogy az OP2 mellett olyan, mint egy kis ékszerdoboz, nagyon tetszik a külső. Sokkal prémiumabb számomra a hatás, az az érzésem, hogy nagyon megtalálta a OnePlus, hogy milyen is legyen ez a telefon, nálam 10 pont.
    Első dolgom volt BL-t nyitni és ment fel a SuperSU.

    Hazafelé waze navigált, OP2 után sokkal jobban láthatónak éreztem a kijelzőt. GPS hibátlan, gyorsan talál jelet és kb. ugyan azt hozza, mint az OP2-m, ami szintén tökéletes volt ebben.

    Készítettem pár fényképet, ebben viszont azt éreztem, hogy az OP2 hamarabb és biztosabban fókuszált.
    Az elkészített kép minőségét még nem hasonlítottam össze az előddel.

    Most pakolom fel a programokat Titaniummal, belakom a megszokott módon, aztán mehet a móka.

    Eddig nagyon elégedett vagyok, OP2-t maximálisan megérte váltani, de majd pár nap használat után jobban átérzem a helyzet súlyosságát :DDD

    És egy érdekesség: van 2 OTG átalakítóm (micro-C) még az elődhöz, az egyik azzal sem működött a másik viszont OP2 kompatibilis volt, de OP3 nem szeresse. Viszont szerencsére anno vettem egy sima pár dolláros USB-C-s OTG kábelt, az az OP2-vel nem működött, ezzel viszont hibátlanul. Ez aztán a kavar :U

    (#623) pampika És végre cégessel is müxik, nagyon béna volt két CIB vackot használni eddig.va
    Most fogom felrakni, kíváncsi leszek működni fog-e simán Titaniummal pakolva (persze ID álltás után)

    (#625) ittakary Űgy megszoktam, hogy az OPT volt, ez meg OP3 lett :DDD Na jó, majd átszokom, figyu, javítom is, OP2 lesz a papa...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák