Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz fairi #58 üzenetére

    " ... az igényesség, ha az ember azt szeretné úgy nézhesse meg a műsort ahogy felvették. ... "

    már ha van olyan műsor ami az igényeket kielégíti.
    .... ha már itt tartunk, hogy igénytelen-e valaki, akkor megint csak azt tudom mondani, van amiben igénytelen vagyok, de van amiben igényes.

    például én a tartalomra vagyok igényes ... szinészi teljesítmény, kameramozgás, dramaturg, forgatókönyv .... és már nem is nézek semmitse ... tv-t (vagy bérmilyen médiát) már 94 óta, de a filmek is vagy az izlésemnek nem felelnek meg, vagy ha az rendben volna, akkor van benne egy-két olyan jelenet, amin pislogok, hogy mért kellett ezzel a 5-ből 4-es felé-t csinálni? (a főszereplő egy ex-rendőr, mégis amikor tőle 100m-re felrobbantják a kocsiját, akkor némi agymunka után gyorsan odaszalad, bedobálja az óráját, meg iratait, hogy azt higyjék, sikeres volt a merénylet. Pedig hát még én is tudom, hogy egy holttest nem ég el a kocsitűztől közelsem, nemhogy teljesen megsemmisül. Ott találtak egy felrobbantott autót, nem votl benne senki, mégis már bejárta a hír a munkahelyét is, hogy meghalt. Pedig csak eltünt. Jó film, de ezen még dolgozniuk kellett volna .... )

    émmá'annyira igényes lettem a vizuális tartalomra, hogy csak zenét hallgatok.
    ja ... én meg azt nem értem, hogy hogy lehetnek olyan igénytelen az emberek, hogy a tv beépített hangszórójával nézik a filmeket .... de még akár a hiradót is ... pedig használtan 30-50.000-ből kva jó hangfal-erősítőt lehet venni

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák