Új hozzászólás Aktív témák

  • Baleey

    csendes tag

    Ha már ezen a gépen gondolkozol a vízállósága miatt, akkor ott a 850 sw ami ütés és fagyálló is, vagy ha többet szánsz rá akkor a 1030 sw ami nagylátószögű és 10 méterig vízálló. Az első 35 a másik 70. Én most vettem egy 850est, első dolgom volt, hogy itthon benyomtam a tengeri akváriumba és 20 percig csak kattintgattam, utána leöblítettem csap alatt és azóta is gond nélkül megy. Nagyon szép éles képeket csinál, a képstabilizátor külön jó, van auto mód és akár te is beállíthatod a fehéregyensúlyt, az iso-t, stb.. Video az egyetlen necces dolog, hogy 640x480 ben 30fps csak 10 másodpercig vesz, de valahol olvastam, hogy nagy sebességű kártyával korlátlanul lehet, de ezt még nem tudtam kipróbálni, ha van valakinek M+ xd vagy high speed kártyája és bp-n lakik valahol akkor nagyon hálás lennék, ha kipróbálhatnám egyszer egy pár percig, hogy mit tud vele!

    Amúgy nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon gyors, nem kell aggódni a kijövő objektív miatt. Ami még mecc az az akku, csak 740mAh.
    Etől függetlenül ajánlom mindenkinek!
    Akkor valakinek M+ kártyája??? :)

Új hozzászólás Aktív témák