Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz Oldman2 #101 üzenetére

    Újra előkeveredve ismét nekiestem a rendszert feltenni az eszközre, mert ez korábban nem sikeredett. Történt ugyanis, hogy elköltöztem még 06.19-én egy új helyre, és mire be tudtam köttetni a Net-et, meg a pakolászás, stb., szóval eltelt egy kis idő.
    Na de ma újra nekiálltam a #100 hozzászólásomban található videó alapján megoldani a feladatot. Majdnem minden úgy történt, mint az ott elmondottak és bemutatottak szerint, kivétel az, hogy PW5-ön nálam sem indult a demo mód (videón 10:08-nál látható kép nem jött be). Szerencsére Oldman2 fentebb ezt említette, így én is csináltam egy Restart-ot, és folytattam a videó szerint a teendőket.
    Eljutottam a ;log mrpi parancsig, ám nálam az újraindítást követően nem a KUAL-os kép fogadott, hanem a korábbi "kindle feedback"-os borító bukkant fel. Pedig nálam is lefutott valami apróbetűs kiírású folyamat.
    Mit lehet ezzel csinálni ilyenkor? Van esetleg ötlet?

    Még azt szeretném kérdezni, hogy ha nagy lenne a gebasz, egy Reset-tel vissza lehet kapni a gyári rendszert, vagy ez a Jailbreak végleg bevéste magát az eszközbe?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák