Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz opr #75 üzenetére

    Ezt én nem mertem leírni, nehogy cicaharc legyen a fórumon :)

    Nekem az a koncepcióm, hogy valahogy kivárom azt a fél-1 évet mire a Zen2-es apu-s laposok jönnek.

    Nagyon válogatni sem tudok, mert vagy HP, vagy DELL lehet, ezeket "részesíti előnyben" a cég, vagy ProBook/EliteBook, Vostro/Latitude.

    Nagyon remélem hogy meg fog jelenni ezekből Zen2-es konfig, mert ha nem sírva fakadok:)

    Bár amit linkeltél ThinkPad-et, lehet át tudom verni a "berögződéseken" :D

    Szóba jöhetne még a MacBook Pro is akár, de 1-2 kollégának az van és nem annyira markánsan, de ők is jelezték, hogy náluk is van teljesítmény "visszaesés", szóval meg vagyok lőve.

    Már azon is kísérleteztünk, hogy váltunk Linuxra, másik kollégám meg is tette, Mint-re váltott, de ő is jelezte, hogy nincs érdemi javulás....

    Most akkor már el lehet mondani, hogy szomorú a fejlesztők élete, mert nincs mit megvenni? :D

    Ha találsz valami érdemleges lapost, ami meg is vásárolható, akkor kérhetem hogy jelezz? :) Viszont megkapod ugyanezt Tőlem, ha látok valami jót :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • satz18

    őstag

    válasz opr #75 üzenetére

    Nekem is kb ez a bajom. Amilyen lassan halad a VGA piac, az NV 1070 még jó pár évig ki fog szolgálni, de a CPU az nem valami acélos. Egy AMD R5 3600-hoz hasonló 45 W TDP-s lapos nagyon kéne a piacnak. Vinnék mint a cukrot.

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák