Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktorhu

    veterán

    válasz gyurma888 #477 üzenetére

    Teljesen megértem, nekem is vannak speciális igényeim, ami miatt nehezen találok nekem való telefont. Mindenki csak a saját felhasználása alapján tud dönteni. Nekem tökéletesen megfelel 5-6 óra napi kijelzőidő úgy, hogy éjszakára töltőre teszem, és időnként az irodában is, és nagyon sokat használom kézben tartva a mobilt, szóval nem akarom, hogy szükségtelenül nehéz legyen. Ha meg kirándulni megyek, ott a power bank (jó nehéz) a kézitáskámban.

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz gyurma888 #477 üzenetére

    Bulizni, fesztiválra én a Redmi 4X-et viszem, mint tartalékos. Ezer %, hogy egy 160 ezres telefont első nap elhagynék :))

    ... de a Redmi 2 a 2200 mAh-os akkuval is kibírta mindig a nap végét.

    Jó nekem speciális felhasználásom van... direkt leszoktam a telefon buzulásról.

    Gyakran kikapcsolom a mobilnetet, mert hétvégén qrvára nem akarok céges email-eket olvasni. Sőt ha kirándulok, akkor nem akarok FB üzeneteket sem olvasni, hanem azokkal vagyok akikkel élőben ott vagyok.
    A fotózás is olyan, hogy nem erre pörgök rá, hogy hanem élvezem a tájat és a helyszínt, néha lövök pár érdekes képet, de a minőségre megyek és nem a mennyiségre.

    Ezek nélkül a felesleges függőségek nélkül máris simán bírta mindegyik telefonom. A Redmi 4X is jól bírja, még egy húzós GPS-es kirándulás után is simán marad benne 50%-60% kraft... Ennyivel gázabb lenne a 3400-as akku 6 colos screenen?

    Nekem nem jön be ez az állandó online lét, sőt már idegesít is. Persze tudom, most már folyton mindenkinek fullon pörög a mobil net és GPS, pörgetik a Tindert, meg minden sz.rt le kell fotózni, aztán lesz 932132 használhatatlan fos kép, amit soha nem néz meg senki :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák