Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Köll, most. :C

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Johnny_vT

Johnny_vT
(fanatikus tag)

Ó baszki, asszony pajtással most vettünk Mi Band 2-t :DD

Adatgyűjtés használt autók fenntartási statisztikájához: goo.gl/NQnDtz

(#3) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Ez a 8 éves évforduló miért ekkora szó, hogy még a nevezéktant is ehhez igazították? A 10-nél még érteném, így kicsit kevésbé.
Bár lehet különleges jelentéstartalma van ott a 8-nak.

(#4) SirRasor

SirRasor
(őstag)

Kár értük, pedig újra szeretnék Xiaomit.

1. batárnagy, és a kicsi SE is batárnagy
2. Fos vibráló SAMOLED - már bocsánat. Ja maximum fényerőn nem vibrál, de alatta egyre jobban minél sötétebb. S3 és S7 után mondom ezt.

Make Love not war!

(#5) novinyul

novinyul
(senior tag)

Nem semmi amit lepakolt a Xiaomi :) B20-ról lehet tudni valamit, megkapta mindegyik most bemutatott telefon? Egy MI Band 3 tuti vétel lesz :C

Xiaomi Redmi Note 5

(#6) sKie^ válasza Juhaszatti (#3) üzenetére

sKie^
(kvázi-tag)

A 8-as nagyon szerencses szamnak szamit, mig pl. a 4-es nagyon nem, azt kb. a halallal azonositjak.

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#7) Juhaszatti válasza SirRasor (#4) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Nálam automata fényerőn van az S7 Edge, hol sötétebb hol világosabb, de 1,5 év alatt mióta megvan még sosem vibrált.

sKie^: Köszi, a 4-el tisztában voltam, ezzel nem. De valami ilyesmit sejtettem a dolog mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Criminal017 válasza novinyul (#5) üzenetére

Criminal017
(őstag)

SE egyelőre úgy néz ki nem kapott B20-as antennát, másik kettő igen.

(#9) wesder válasza novinyul (#5) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mind B20-as.

Mi8SE ès MiBand3 lesz az utód 😍

Javítva, SE egyenlőre nem B20-as :R

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#10) americanidiot válasza Juhaszatti (#7) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

De vibrál.

Nem mindenki érzékeli egyformán.
Azért érdekes ez, mert az első SAMOLED-ek még nem voltak PWM-esek, de az S3 óta már mind azok... :(((

Mondjuk én ezzel együtt is AMOLED párti vagyok mobilban, csak azt a rohadt PWM-et felejtenék már. 1 dollárt spórolnak rajta itemenként, gratulálok szarszung.

[ Szerkesztve ]

(#11) Atomgeszi

Atomgeszi
(PH! addikt)

Infra távirányító? Jack ? NFC?

Jöhetett volna belőle egy 70.0 mm-es széles variáns is...

B20 lesz elvileg

(#12) americanidiot válasza Criminal017 (#8) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Na az fasza, mindig kinézek egy Xiaomit ami végre must have és persze pont abban nincsen b20.

Mondjuk elég gáz lenne egy 90% X copy-val járkálni. :U

[ Szerkesztve ]

(#13) candle-light

candle-light
(lelkes újonc)

A dizájn egyik telónál sem jön be, leszámítva azt a piros színt, az nagyon ütős. Az ár/érték arány viszont hihetetlen, jól megcsinálták megint.
Mostanság akartam apának Mi Band 2-őt venni, de így lehet megvárom a 3-mast, ritka szimpatikus ajánlat :)

(#14) Napfénysüti

Napfénysüti
(PH! nagyúr)

Nem rosszak. Egy Mi Band 3-ra biztos benevezek ha a sima 1-esem beadja a derekát. Meg lehet a Mi4C-m utódja is egy 8 SE lesz, bár az se lett éppenséggel valami kis telefon.

Més que un club!

(#15) =Mentor= válasza americanidiot (#10) üzenetére

=Mentor=
(őstag)

Érdemes volt kivárnom, a Mi band 3-ban ugyan nincs GPs, de harmad annyiért szerintem sokkal jobb ár/érték arányú, mint a kamu vízálló Amazfit bip. :))

Xiaomi Mi4c

(#16) Kredoíx

Kredoíx
(újonc)

Qi töltésről lehet valamit tudni a MI8, vagy a Mi8 exp. edition esetében? Egyik speckó, vagy leírás sem tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

One crew, one soul...

(#17) adlersson

adlersson
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Az Explorer Edition érdekes, de amúgy nem fogott el a "muss haben" érzés... Ez ilyen Mi Mix 2s, csak megnövelt kijelzővel, hogy legyen egy noccs is? :F

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#18) Tesco Value

Tesco Value
(fanatikus tag)

Az első Xiaomi amin elgondolkoztam az Mi 8 :P

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#19) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Fu ez az áttetsző nagyon állat.Árak meg megint bombák,nagy kár az iphone kopi noccsért meg kakimoji hülyeségekert.

Azt hiszem megvárom a max3at vagy a note5 6/64est és azok közül választok új telót...

NYG

(#20) wesder válasza americanidiot (#12) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elèg gáz, ha azèrt nem veszel meg magadnak egy telefont, mert "jajj kicikiznek miatta" :U

Ki a sz@rt èrdekel hogy mit gondolnak rólam a telefonom alapján? Aki az alapján ítèl meg az annyit is èr.

[ Szerkesztve ]

(#21) David_DD

David_DD
(tag)

eddig a oneplus 6-ra vártam, de kiderült h valójában erre :D ezt az AI fotós mizériát am ki lehet kapcsolni? Elnézve a két kastélyos képet, hát lehet h sokan hátast dobnak a mármár világító színektől, de nekem a baloldali jobbban tetszik. Itthon általában mennyire szoktak drágulni a felsőkategóriás xiaomik?

(#22) dzsi23

dzsi23
(senior tag)

Mi8SE 12+5 megapixel? Vagyis ez is kapott egy plusz kamerát dísznek... :(((
Ettől függetlenül még bejön, a Mi8 meg brutális ezen az áron.

Lehet csak én gondolom így, de a MiBand3 eléggé bumfordinak tűnik. Talán csak azért, mert itt van nálam egy MiBand1, annál nyilván nagyobb a kijelző meg a gomb miatt, de akkor is mintha túlméretezték volna.

(#10) americanidiot:
S3 Neo-m és J5 2017-em volt, de egyiknél sem tapasztaltam vibrálást.

302.3310.GX10.V55.GX17.K610.U900.Blade.L7.S3N.R3S.J5'17.P9LM.MiA1

(#23) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

(#24) americanidiot válasza wesder (#20) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Persze, egyetértek, de mondtam korábban, nekem ez olyan, mint az adibasz nadrágok....

(#25) americanidiot válasza dzsi23 (#22) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Most az emberek 95%-a be fog jönni, és megjegyzi, hogy nem tapasztalt vibrálást a SAMOLED-nél? Igen, az emberek 95%-a nem érzékeny (nem érzékeli) a pwm-re (talán nem is látja még szélsőséges helyzetekben sem -amit nekem fura elképzelni de biztos így van-, de attól még ugyanúgy megvannak a káros hatásai. Nem véletlen, hogy a monitoroknál is már lassan mindenki leállt a pwm vezérléssel.

[ Szerkesztve ]

(#26) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Most jól értem, hogy az előlapi kamerának több, és nagyobb pixeljei vannak, mint a hátlapinak?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#27) wesder válasza americanidiot (#24) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az rendben van, de telefonokra ez az analógia nem működik.

(#28) aelod válasza SirRasor (#4) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Rengeteg amoledes telefonom volt eddig és egyik sem vibrált évek múltán sem...
Nem mellesleg az AoD funkció csakis amoledes kijelzővel tud visszafogottabb fogyasztást generálni.

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#29) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Apple Keynote, te vagy az?

(#30) SirRasor válasza Juhaszatti (#7) üzenetére

SirRasor
(őstag)

Nem látod, hogy vibrál. Sajnos nagyon érzékeny ilyenre a szemem. Fogj egy kamerát és nézd meg azzal (ha nem tudja magától korrigálni a hz-t), vagy csinálj egy mezei kéztesztet és látni fogod. PWM miatt van ez sajnos. Elég sokat kellett keresgélnem, mire találtam otthonra egy 27"-os PWM-free monitort.

https://www.youtube.com/watch?v=sJaOaPtJPHY
De örülök, hogy megkérdezted, így találtam most ilyet is:
https://www.youtube.com/watch?v=gQNcaa2EV2U
Screen Filter-t csak feltolom xposed alá és kész, beconfigolgatom :D

americanidiot nem csak szarszung, hanem ifos is kispórolja. Azok is PWM-esek...

Nokia N8 amoledje nem vibrál.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#31) americanidiot válasza SirRasor (#30) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Mert az X-ben is Samsung AMOLED van, ha jól tudom.

És sajnos ezekben is az lesz.
Az LG nem használ PWM-et, bár azoknál meg több a hibás panel. A Mi Note 2 esetén az LG-től vettek panelt, megtarthatták volna a szokást.

(#32) slimshady

slimshady
(őstag)

Egész jól sikerültek, bár az IP védelmet hiányolom, illetve az akku is lehetne kövérebb, főleg az EE esetében...

üdv.: SlimShady

(#33) Iparmágnás

Iparmágnás
(újonc)

Sziasztok! Szerintetek mikorra ér ide hozzánk is a Mi Band 3?

(#34) Keem1 válasza americanidiot (#10) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Mi vibrál, teee? :D
A statikusan világító LED? Még a kínai hulladék LED se vibrál, nemhogy egy ilyen pixel. A megjelenített tartalom esetleg.
Nézzünk utána a fizikai háttérnek, mielőtt hülyeséget írunk ;)

Egyébként a leghomogénebb képe az amolednek van. Az, hogy egy szétlyuggatott panelen áterőszakoljuk a háttérvilágítást, minden, csak nem természetes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#35) vidra1221

vidra1221
(tag)

Kicsit drágán mérik a bangood-on :Y , mondjuk van egy 39$-os verzió nem tudom mi a különbség?
Most nézem még, külön lesz az NFC-s verzió még drágábban :Y :Y :Y ?

(#36) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Na a Mi 8 SE az betalált nálam.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#37) americanidiot válasza Keem1 (#34) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Szerintem inkább neked kéne utánanézni a PWM és analóg fényerőszabályzásnak. :U

Főleg mielőtt azzal gyanúsítasz másokat, hogy hülyeséget írnak.....

[ Szerkesztve ]

(#38) =Mentor= válasza vidra1221 (#35) üzenetére

=Mentor=
(őstag)

Nem ennyi lesz a valós ára, még csak nem is előrendelhető, csak fel lehet iratkozni hogy jelezzenek ha megérkezik....

Xiaomi Mi4c

(#39) beyruth82

beyruth82
(őstag)

A világ legjobb androidos felülete a miui és a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező telefonokat gyártja a xiaomi.Már csak a hivatalos magyarországi jelenlét hiányzik

(#40) PowerBuldog válasza beyruth82 (#39) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Ha fizetnének se használnám a MIUI-t :DD :N

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#41) Keem1 válasza americanidiot (#37) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Az LED háttérvilágítás esetén van. De most amoledről volt szó, nem?

Ok, a hülyeségért elnézést kérek, távol álljon tőlem, hogy személyeskedjek. Szóval a sértegetés miatt bocsánat, a többit tartom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#42) greyslay

greyslay
(tag)

Abban a kényelmes helyzetbe vagyok hogy nem is tudom melyiket válasszam :)) :DD
A hátlapi ujjnyomat érzékelő jobban bejön, viszont a notch nem.
Az amoled kijelzőért hatalmas + , valamint a kamera teszt képek remélem hozni fogják azokat a dxomark által ígérteket. (már ha az a pontszám valós)

De azt hiszem megveszem mind2őt :D (mi8 és explorer) ha lesz B20. Bár a Mi 8 -ra még kételkedem.

[ Szerkesztve ]

"embertelen ember munka"

(#43) Charles9

Charles9
(lelkes újonc)

Xiaomi Mi8 first Unboxing, Hands On
[link]

(#44) americanidiot válasza Keem1 (#41) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Ugyanúgy előfordulhat attól függetlenül hogy itt nem egy "darab" led háttérvilágítást hanem milliónyi kis ledet kell meghajtani, sőt, most már inkább csak a Samsung AMOLED-jeinél fordul elő.

Nekem volt PWM-es monitorom, 5 perc alatt borzalmas fejfájásom lett tőle. Volt S3-asom, akkor még nem tudtam a PWM-ről, csak azt vettem észre hogy megfájdul tőle a fejem. A szemem is égett rendesen. Tavaly újra adtam esélyt az S7 Edge-nek, lehet öregedtem, de már "csak" a szemem fájt tőle. De azért simán érzékelem a látótérben, hogy nem statikus a kép. Most (note 7 kijelzős) Meizum van, és ugyanúgy zavaró. Csak hát annyival jobban szeretem az AMOLED képét, hogy elviselem.

[ Szerkesztve ]

(#45) Keem1 válasza americanidiot (#44) üzenetére

Keem1
(PH! addikt)

Na de ez előfordulhat LCD esetén is, hiszen a mobilokban az mögött is LED van :D
Sőt, észrevehetően én inkább LCD kijelzőnél láttam villódzást. Na meg CRT monitornál, de az más tészta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) vidra1221 válasza =Mentor= (#38) üzenetére

vidra1221
(tag)

Akkor minek ír árat, ez így inkább elijeszt a vásárlástól és összezavaró.Gkb-on pl előrendelhető és ott is 59 $.

[ Szerkesztve ]

(#47) americanidiot válasza Keem1 (#45) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Igen, de mégsem fordul elő, mert analóg (DC-DC) szabályzással állítják a fényerőt. De a Samsung meg PWM-mel....

Mindenesetre itt lezárom, mert sok az off, bár eléggé témához tartozik szerintem, de lehet más szerint nem annyira....

Azért én összességében örülök, hogy AMOLED-re váltottak a Mi csúcsmodellek, de a SAMOLED PWM-e egy valós probléma.

[ Szerkesztve ]

(#48) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

A Mi Band 3 nálam is várós, ha kicsit lejjebb esik az ára, jöhet is.... :))

(#49) sheratan válasza PowerBuldog (#40) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Attól függ, mennyit fizetnének :))
De amúgy +1.

ThinkPad T450s laptop eladó! https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#50) wesder válasza greyslay (#42) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

SE-n kívül B20-as mindkettő.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.