Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Wesder #349 üzenetére

    :R

    americanidiot: Mondjuk igen, ebben a konkrét esetben értendő, hogy nincs fantáziájuk. A Mix 2 például az egyik legszebb telefon. Ha azt a designt viszik tovább a többi telefonba, alsóbb kategóriákban is, akkor egy szavam nem lenne, sőt, meghajolnék előttük, mert mindenki más idén beállt a másolók táborába szinte. De nem ez történt, ráadásul nekem még az sem teljesen logikus, hogy miért versenyeztetik egymással a telefonokat házon belül (kb ahogy a Huawei tette a Mate S, P8 Plus és Mate 8 kiadásával). Itt a Mix 2S, ami két hónapja jelent meg, 90%-ban egyezik a Mi8-cal (sőt, pár dologban a Mi8 erősebb), és mégis a Mix drágább. De ott a tengernyi Redmi, már lassan a fanok sem tudják követni, hogy az A, S, Prime, X meg mit tudom én milyen megnevezések mit jelölnek pontosan.
    Egyszerre akarnak mindenkivel versenyezni (árban Meizu meg Coolpad, funkciókban Huawei és Samsung, designban és presztízsben Apple).

    Amúgy volt elég sok oda-vissza másolás EMUI-MIUI fronton, funkciókban és kinézetben is. Mikor hogy jött ki éppen a rendszer frissítési ciklusa.

Új hozzászólás Aktív témák