Új hozzászólás Aktív témák

  • --HARDCORE--

    senior tag

    Dual sim miatt kipróbáltam a 2720ast én is. Hát soha többet. Tényleg gáz az sms írás, az hogy ha számot akarok írni, visszavált betűkre.. ha nagybetűt, akkor meg átvált minden másra csak arra nem. ilyet életemben nem tapasztaltam semmilyen készülékkel.
    Egy 2200Ftos okosórán hamarabb megírok egy smst, ha arról van szó. nevetséges.

    11 hasznos és kb. 18 haszontalan menüpont gyárilag. Kamera fölösleges, üzenetjelző hangot nem lehet egyedit beállítani, minek azt ügye. Az egész menünézet színsémáját nem lehet megváltoztatni, minek azt.. Továbbra sem lehet a SIM kártyákon számsorrendben nézni a neveket. Szintén SMSnél nagyon idétlen, hogy összevissza ugrálhatsz az összes üzenetben, ha megnyitsz egyet, a többire is át tudsz lépni visszalépés nélkül és véletlen rosszat törölhetsz. Komolyan egy 5310es szoftverét kellene megnézni, lemásolni és még abban is van pár dolog amit ki lehetne hagyni. Olyan, hogy Bluetooth menü az első bekapcsoláskor meg se találtam. Azután persze meglett, de nagyon hitvány hogy a beállítások alatt van.. 6napos üzemidő nem rossz, de hogy a navigombokat nem lehet testreszabni... kritkán aluli. Azért a csengő hangszóró is lehetne olyan szép hangú mint pl az 5310ben volt. A gombok (számokra gondolok) lehetnének 2/3ad ekkorák simán.

    Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Új hozzászólás Aktív témák