Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    :Y

    Én elsőként vettem meg a játékot, mert az előző is magyar volt, ám én is írogattam mindenhova telepítés után, van akinek kárpótlás a fallout 3, számomra nem, mert nem a műfajom.
    Szégyen a paradox-tól az ilyen üzleti húzás, magyarokkal elkészítteti, de semmi esélyt nem ad arra, hogy a nyelvet használhassák benne bármilyen formában.
    Mindennek tetejébe ezt tudták előre, és mégis magyar feliratos borítóval árulták az üzletekben.
    Ez szerintem nagyon helytelen, a zseniális első rész után így rengeteg magyarnak kimaradt a második rész, nekem is porosodik azóta a polcon.
    Nagyon rendes a készítőktől, és a magyar kiadótól a felajánlás, de ez nem fogja a Paradox szándékos aljasságát enyhíteni, sem azokét akik ezt a játékot megvásárolták jóhiszeműen.
    Hozzáteszem a játékban levő angol megértéséhez középfokú angol tudás kell, mert rengeteg az animáció, és az átvezető beszélős rész.
    Tudom most sokak felhorkannak, de nekem ez a fajta stílus jön be, és nem a fallout 2., és társai.
    Most ezzel nem azt szeretném mondani, hogy túrót kaptunk helyette, mert le a kalappal a magyar kiadó, és a készítők előtt.
    Hanem hogyan tehetnek meg külföldi cégek velünk ilyet, mert ez nagyon elgondoltató, mert ez már nem az első eset. :(((

    Más: külön köszönet ezért a cikkért zsocc :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Új hozzászólás Aktív témák