Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Raymond #20 üzenetére

    A bányásztempó berakásáért nagyon nagy köszönet :R de hadd éljek picit építő kritikával: GPU-val már senki sem bányászik bitcoint és még csak nem is releváns az abban nyújtott tempó. Ethash-t érdemes nézni, (esetleg Equihash-t) mivel a szinte minden bányász által ismert és követett Whattomine oldal is annak sebességét veszi etalonnak (vagyis az Ethereum a 100% és ahhoz képest hasonlít minden mást). Ha kell egy kis segítség, hogy hogyan lehet a legkönyebben megmérni az ethereumos sebességet, nagyon szívesen segítek. Csak dobjatok egy privit és megírom, kb. 1 perces művelet.

    A kártyáról: szerintem nagyon királyul pozicionált cucc, Vega56 árában egy bő 10-15%-kal gyorsabb kártya, aminek a fogyasztása és hűtése is szuper? Bár többen értetlenkednek, hogy minek 1070-ről erre váltani, de én is értetlenül állok a problémázók előtt, hogy miért 1070-ről kéne erre váltani? :) Szerintem amint beállnak az árak (hehe, jó vicc, gpu fronton normalizálódott árak?) igencsak versenyképes lesz. Ezt a forgatókönyvet erősen megkérdőjelezi a az esélyesen nagyon jó Ethash tempó, vagyis bányászkedvenc lehet, talán jobben, mint semmilyen másik kártya. A magam részéről simán upgrade-elném azonnal az összes 1070-esemet egy Ti variánsra, mert a bányászatban már ennek is igencsak van értelme, de már nem akarok újabb sokszázezret beletolni.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák