Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grafnet

    Topikgazda

    válasz Dan-szan #15750 üzenetére

    Azért a kereső sokat tud segíteni: [link] (gsmarena.com)
    Nyilván a puszta számok mellett sokat segít a napi használati mutató.
    De egy korábbi csúcs készüléket egy felső kategóriás butitottal nem is igazán illik összehasonlítani.

    Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

  • válasz Dan-szan #15750 üzenetére

    relativ, attól függ hogy lesz e rajta játék! a CPU nyers ereje alig gyengébb a mi9Lite nak a Mix2S éhez viszonyítva, így minden napi használat során ha nem játszol kb észre sem vennéd hogy épp melyiket nyomkodod! hiába egykori csúcs a Mix2S. GPU.ban értelem szerűen jóval gyengébb kb fele annyit tud mint a Mix2S, de ha nem játszol ezt észre sem fogod venni!

    az aksi az brutális! nálam 9-10.órás SOT.k jönnek ki(mix2S nél 6-8.volt nálam a max), ha meg nem nyomkodom csak telefonálásra használod akkor 1.töltéssel elmegy 6-7.napot is vidáman!

    az AMOLED-et meg nem hiszem hogy be kell mutatni féltem tőle, eddig nem volt soha amoledes telóm, csak barátok/ismerősökét nyomkodtam azok meg többnyire mind samuk voltak, ott nem teccett a túlszaturált nem valóságba illő színek, itt Xiaominál ilyen nincs a 9Lite és 9T Pro képe is gyönyörű természetes, nincsenek túl tolva a színek mint a samunál.

    A készülékház pedig szintén prémium érzet hiába hogy csak egy közép kategóriás teló, ha nem tudnád milyen HW van benne, és nem tudnád mennyibe kerül, azt mondanád hogy egy 300.e res csúcs készülék!

    Nekem Grafit szürkébe van 6/128.as verzió, a többi színváltós verzió nekem nem jött be, pedig a 9T Próm az meg gleccser kék színű annak elég szépre sikeredett a színváltós hátlapja.

    szóval ha nem tervezel sok játékot a telón nyugodtan vedd meg a 9Lite.ot, és ami még sokaknál nagy előny lehet bővíthető MicroSD-vel így akár a 6/64.es is jó opció lehet ha találsz még ilyet mert már sok helyen csak a 128.as van, bár én is 128.ast vettem mert csak 7.e el volt drágább mint a 64.es

    **********************************************************************************
    grafnet nehogy azt hidd minden napos használatnál észre se veszem a Mix2S és a 9lite között a sebességbeli eltérést, csak játékok alatt veszed észre hogy a Mix2S ben erősebb a GPU, én meg marha sokat játszom kb szökő évente 1X fél órát, se a 9Lite se a 9T Pro ra még 1.játékot se tettem fel pedig már közel fél éve megvannak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák