Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz Necroman_Mk2 #857 üzenetére

    Mi a Hosok terevel szemben levo hazban laktunk es elozo ejszaka a tankokkal gyakoroltak a felvonulast kb meg az agyam is remegett ugy duborogtek.

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • 8th

    addikt

    válasz Necroman_Mk2 #857 üzenetére

    Dunakeszin töltöttem a gyerekkoromat. Faterom a Mechanikai Laboratóriumban dolgozott. Keszin a lóversenypályán tartották a majálist minden nagyobb cégnek járműjavító mechanika házgyár stb. külön voltak kint sátrai és asztalai a dolgozók számára. Emlékszem jegyre adták a sört meg a virslit. Gyerek fejjel király volt. Lovi pálya mellett van a reptér tátott szájjal bámultuk ahogy egymás után húzták fel csörlővel a vitorlázó repülőket. Volt kint honvédségi placc is be lehetett ülni a kiállított katonai helikopterbe és a BTR csapatszállítóba. Volt kint tengernyi játék és édesség árus, céllövölde gyerek körhinta gagyi lakodalmas szólt a hangfalakból tipikus nyolcvanas évek közepi hangulat. Két hétre elegendő igazi fogrohasztó édességet összevásároltunk tesóimmal és letelepedtünk a beszélgető szüleink mellé a sörpadra. Ők a sör-virsli kombót nyomták mi az édességeket két pofára. Aztán emlékszem unatkozni kezdtem így felkerekedtem és elindultam, hogy az év közben összekuporgatott kis zsebpénzemből vegyek valami matchboxot vagy kisautót magamnak. Találtam is egy pöpec strandkorlát-kék utánfutós skodát link amit hatalmas örömmel csaptam a hónom alá és boldogan indultam vissza anyámékhoz, hogy oké, most már mehetünk haza. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák