Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killipoly

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #413 üzenetére

    Az a telefon azert annyi amennyi,mert ezt is gondolom amreikabol szereztek,elo lehetett rendelni december elejetol olyan 95k korul es december kozepen ki is szallitottak,de a grancia talan ott el,ahonnan ez ide kerult,szerintem az USAbol van,de lehet valahonnan tavolkeletrol szereztek..
    Tehat ahogy sheratan is mondta az a garancia nem er sokkal tobbet mintha nem is lenne.
    En azert merem beszerezni az USAbol,mert egyreszt a garancia lejartaig tervezem megtartani a telefont legalabb,ami ha jol tudom egy ev,tehat nem lesz problema ha esetleg eladasra kerulne illetve ismerosom aki hozza maszkal majdnem havonta,szoval ha van vele valami,akkor o le tudja gariztatni amikor ottvan.ja es persze amerikai cimre lesz rendelve,mert azthiszem hogy ha amazonrol tegyuk fel meg is rendeled,akkor a garancia azonnal elvesz,ahogy ideer europaba..
    Nekem ezt irta az amazon customer service..
    Ugyhogy ha azt vessszuk hogy 136-ert adnak egy gyakorlatilag garancia nelkuli telefont,akkor annyira neme eri meg.
    Amugy egy tag linkelt a topicban feljebb tokokat,azokra nezz ra,azthiszem volt "ovrecsatolhatos" is,bar en sosem vennek egy N900-nak egy olyan undormanyt tokot..:)

    ui:ja es amugy amit linkeltel nem jon be..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák