Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killipoly

    aktív tag

    válasz #16820480 #388 üzenetére

    Hat igen ezekszerint akkor nekunk masok az igenyeink,nekem egyenlore az N900 jobbnak tunik.BB8900 otthon annyira nem nepszeru ahogy en tapasztaltam,itt(Hollandiaban elek),minden masodik fiatalnak BB log a kezebol(non stop nyomjak a pinget..),tobb van mint iPhone,Londonban majdnem ugyanilyen nepszeru csak ott tobb az iPhone tulaj(ott eltem elotte).
    Velemenyed szerint az N900-at nehez lenne elpasszolni teszem azt 2 honaposan 100-110k-ert USA garival?(bar ez a garis dolog tudom hogy nagyon gyenge pont a magyar vasarloknal)
    Nekem egyreszt meg a kamera azert is fontos,mert hasznalom viszonylag sokat es ha mar megveszek egy kameras mobilt,akkor erdemes is hasznalni,es az nem baj ha hasznalhato is.:DPersze ha lenne N900 kamera nelkul 30k-val olcsobban kerdes nelkul azt vennem,de sajnos nem lehet meguszni ezt a dolgot.:)
    Ez a konvertalos dolog meg amugy az agyamra megy,emlekszem mennyit szivtam vele a mostani telommal,meg psp-re tomoritgettem.
    N900-ra meg csak rahuzom a filmet amit epp leszedtem es megnezem mig utazom valahova:)
    Amugy HD2 es Milestone kozul melyiket venned es miert?Ha nem jon be az N900 akkor a ketto kozott fogok donteni..
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák