Új hozzászólás Aktív témák

  • Malory

    tag

    válasz Ulkesh #134 üzenetére

    Miért is jelent ez problémát, ha ránagyíthatok akkor méretbe és szoftveresen találok egy "gombot" - full screen? Vagy ezt nem thetem meg a Maemo csodával? Félreértés ne essék! A safari eddig a legkénelmesebb böngészést nyújtotta nekem, pedig használtam már több má mobil böngetőt! A rezisztív kijelző miatt csak a teljes támogatottságban veri a Maemo az apple-t.

    @Kumite - igen lehet benne valami, hogy nem akarj elveszíteni a játékosokat. Bár szerintem nem esne vissza annyira, mert nagyon okosan árazták be a játékokat! Ezt meg mondjuk megértem - elvégre pénzből élnek. Szóval nem fogok fanyalogni. Amikor megvettem, tudtam milyen hiányosságok vannak. Nem mondom, hogy azok nekem nem is kellenek - lásd flash - csak úgy gondolom, hogy hoztam egy (szerintem jó) krompromisszumot. :)

    Ja és nem, nem gondoltam, hogy a Maemo 5 az csak díszből van. Ettől függetlenül nem értem, ha elkezdenek fejleszteni valamit és közben 100 ezer módon tesztelik, akkor nem jönnek rá, hogy ez bizony jobb megoldás mint a Symbian touch? Elvitte őket a márkanév mögé bújás, vagy csak későn jöttek rá, hogy arany tojáson ülnek. Nincs az a fejlesztési idő, ami 2-3x annyi munkaerő bevetésével ne lehetne csökkenteni. SZóval ezt gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák