Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Misály #21476 üzenetére

    Tehát a hibaüzenet ez: " A(z) m.google.com szolgáltatás lejárt tanúsítványt küldött. Mégis elfogadja?" Itt van egy Opciók meg egy Vissza lehetőség. Opciók alatt meg csak "Elfogadás csak most", meg "Tanúsítvány adatai", és egy Mégse gomb.

    Az a bajom a galériával, hogy a 32GB-os kártyámon volt már jó pár kép, és most belerakva az N8-ba minden ömlesztve van, úgy kell a lista végére görgetnem, és több száz képnél ez kicsit lassú. Reméltem, hogy külön a kamera képeinek is lesz egy mappa. Vagy legalább a lista tetején lennének a friss képek...

    Igen, jelszó is kell a wifihez, ez a bajom. Valahogy összehoztam már WPS PIN kódos párosítást is, de így sem csatlakozik automatikusan, mindig kéri a jelszót.

    Kamera modokkal is ilyen az újrafókuszálás?

    Nekem ez a gyári Nokia bill nem valami kényelmes. Valahogy a gombok mérete/elhelyezése nem jó. Volt már kisebb kijelzős telefonom, és mégis kényelmesebben tudtam vele írni.

    Pikkolo^^: nálam a két kép ugyanaz.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | D-Link DIR-860L router

Új hozzászólás Aktív témák